Na dwoje babka wróżyła. Jemiołki. Tom 1
Zapraszamy na pajdę świeżego chleba doprawionego garścią soczystych plotek i szczyptą przesądów! Oto Jemiołki Górne i Dolne. Wieś, do której prowadzą dwa gościńce, a w kościele wiszą dwa obrazy Madonny. Do jednego modlą się potomkowie szlachty, do drugiego włościan. Bo mieszkańcy od wieków są podzieleni na lepszych i gorszych Jedynie na rozdrożu nie ma podziałów - to miejsce przyciąga wioskowych oCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Książnica
- Data premiery: 2023-07-26
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 352
- Wymiary: 217 x 144
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3394414
Tytuł
Na dwoje babka wróżyła. Jemiołki. Tom 1
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
352
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2023-07-26
Rok wydania
2023
Wymiary
217 x 144
Waga
0.41 kg
Wysokość
144 mm
Długość
143 mm
Głębokość
210 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
143 mm
Nasza cena
35,69 zł
Opinie i recenzje książki Na dwoje babka wróżyła. Jemiołki. Tom 1
5,0/5
3 recenzje
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Tatiasza i. Klient niezweryfikowany2023-09-10Recenzja zweryfikowana
- Ewelina Klient niezweryfikowany2023-07-28Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










