Xi

Na budowie. Pierwsze słowa. Akademia mądrego dziecka

Dzięki tej kolorowej książce interaktywnej dzieci poznają maszyny, jakie spotkać można na budowie. Sprawdzają również, na czym polega praca budowniczego i jakiego wyposażenia wymaga ten zawód. Przesuwane obrazki umożliwiają odkrywanie różnych pojazdów oraz narzędzi. To książka przeznaczona do wspólnego czytania, jednak dziecko niepotrafiące jeszcze przeczytać zamieszczonego w niej tekstu wciąż ma Czytaj więcej

Polecamy inne produkty z serii "Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze słowa" Zobacz wszystkie

Dzięki tej kolorowej książce interaktywnej dzieci poznają maszyny, jakie spotkać można na budowie. Sprawdzają również, na czym polega praca budowniczego i jakiego wyposażenia wymaga ten zawód. Przesuwane obrazki umożliwiają odkrywanie różnych pojazdów oraz narzędzi. To książka przeznaczona do wspólnego czytania, jednak dziecko niepotrafiące jeszcze przeczytać zamieszczonego w niej tekstu wciąż ma przed sobą wiele barwnych ilustracji, wypełnionych ciekawymi szczegółami.

"Na budowie. Pierwsze słowa" wspiera również rozwój motoryczny dzieci. Dzięki specjalnym elementom ruchomym rozwijają sprawność manualną, przesuwając różne okienka. To wspaniała okazja, by odkrywać otaczający świat w sposób pełen radości! Dziecko nie tylko ćwiczy rączkę, ale także poznaje nowe słowa. Z pewnością niejeden mały czytelnik będzie miał wiele pytań, podczas obserwowania zajęć budowniczego. Kolorowe przedmioty, pojazdy i ich otoczenie rozbudzają dziecięcą ciekawość, dodatkowo zachęcając do zapoznania się z całą zawartością książki.

Jeżeli dziecko polubi "Na budowie. Pierwsze słowa", warto sprawdzić również "Strażaków. Pierwsze słowa" Znajdzie tam następne ciekawe przedmioty i wspaniałe wozy strażackie. Wiele dzieci interesuje się strażakami, a dzięki tej książce ma okazję bliżej poznać ich pracę!

"Pierwsze słowa" będą dobrym wyborem nawet w przypadku kilkumiesięcznego dziecka. Chociaż nie potrafi jeszcze czytać, na pewno będzie zainteresowane kolorowymi ilustracjami, na których znajdzie różne interesujące kształty. Dzięki temu rozwija swoją wyobraźnię, a także może uczyć się porównywania elementów na obrazkach. Ponadto czytanie książek razem z dziećmi wpływa na wzmocnienie więzi rodzinnych. To okazja do odczuwania wspólnych emocji i prowadzenia prostych rozmów. Warto zwrócić również uwagę na przesuwane obrazki. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania mały czytelnik może ćwiczyć palce, a nawet ruch całej ręki. Książki tego typu stają się nie tylko ćwiczeniem czytania, ale także wielu innych umiejętności. Z pewnością podczas oglądania kolorowych ilustracji dziecko będzie miało wiele pytań, ćwicząc przy okazji mówienie!

Książka ukazała się dzięki Wydawnictwu HarperKids, należącemu do HarperCollins. HarperCollins Publishers to jeden z największych wydawców literatury na świecie, który ma kilkanaście oddziałów w różnych krajach. Rocznie publikuje około 10 000 książek, oferując popularne powieści, poradniki, literaturę popularnonaukową i literaturę dziecięcą.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3008556
Tytuł
Na budowie. Pierwsze słowa. Akademia mądrego dziecka
Producent
Język wydania
polski
Język oryginału
francuski
Liczba stron
10
Data premiery
2021-05-05
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
512 x 209
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
0.29
Długość
170
Głębokość
170
Wysokość
15
Nasza cena
19,79 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
5 recenzji
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Michał Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-01-03
  Świetna seria książek do rozwijania umiejętności u najmłodszych, a przede wszystkim ćwiczenie spostrzegawczości.
 • Małgorzata A. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-03
  Książeczka uczy dziecko jego pierwszych słów o budowie. Ma też ruchome elementy więc dziecko poza czytaniem słówek i ich zapamiętywaniem ma trochę zabawy z tego. Jest to nasza pierwsza książeczka z tej serii, ale widzę że synkowi się podoba także chyba kupię kolejne. Siedzi i przegląda ją z wielkim zapałem więc myślę, że to najlepszy komplement dla książeczki. Pomagam mu z czytaniem narazie, ale radzi sobie nie najgorzej.
 • Małgorzata I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-03
  "Pierwsze słowa. na budowie" to książeczka dla dzieci, które poznają dopiero słówka. Takie książeczki, które podzielone są na różniste tematy. także jeśli widzimy, że dziecko ma problem z jakimiś słówkami albo na odwrót, bardzo lubi jakieś tematy to można kupić książeczkę z tym związana. Do tego jest trochę ruchomych elementów, które dziecko może odkrywać. Całość za fajną cenę na dodatek. Polecam.
 • Ela O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-05-27
  Jak zawsze książeczka "pierwsze słowa" robi u nas furorę. Tym razem dziecko uczy się słówek na temat budowy, pojazdów które tam się znajdują. Do tego mamy ruchome elementy, które przyciągają uwagę dziecka i sprawiają, że chętnie do książeczki zagląda. strony są porządne więc dziecko nie powinno zniszczyć książeczki, nawet przy bardzo chaotycznej zabawie. Polecam wszystkim rodzicom te serie książek.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3008556
Ładowanie...