Xi

Myślę rozwiązuję i wiem. Ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów klas I-III

Ta książka zawiera zbiór ćwiczeń korekcyjno-kompensacyjnych dla dzieci. Zajęcia tego typu przeznaczone są zwłaszcza dla osób z problemami rozwojowymi, które utrudniają im poradzenie sobie ze szkolnymi wyzwaniami. Ćwiczenia polegają na korygowaniu zaburzonych funkcji lub zastępowaniu ich innymi, a także usprawnianiu wielu umiejętności.Książka sprawdzi się podczas zajęć z uczniami klas I-III. ZostałCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Harmonia
 • Data premiery: 2014-08-16
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 80
 • Wymiary: 29

Ta książka zawiera zbiór ćwiczeń korekcyjno-kompensacyjnych dla dzieci. Zajęcia tego typu przeznaczone są zwłaszcza dla osób z problemami rozwojowymi, które utrudniają im poradzenie sobie ze szkolnymi wyzwaniami. Ćwiczenia polegają na korygowaniu zaburzonych funkcji lub zastępowaniu ich innymi, a także usprawnianiu wielu umiejętności.

Książka sprawdzi się podczas zajęć z uczniami klas I-III. Została podzielona na rozdziały omawiające poszczególne zagadnienia, które najczęściej sprawiają problemy dzieciom w szkole. Dzięki niej można ćwiczyć sprawność manualną, grafomotorykę, percepcję wzrokową i słuchową, a także pisanie oraz czytanie. To również okazja do dodatkowego rozwoju logicznego myślenia.

Zadania umieszczone w książce można wykonywać podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, w trakcie różnych lekcji i w domowych warunkach. Sprawdzają się również podczas prac grupowych, dzięki czemu uczą dzieci współpracy oraz prawidłowego nawiązywania relacji z innymi osobami. Przejrzyście opracowana treść książki umożliwia łatwe zapoznawanie się z omawianymi tematami.

Wydawnictwo Harmonia oferuje materiały pomagające nauczycielom i terapeutom. Zapewnia pomoc w przedszkolu oraz w szkole dzieciom z problemami rozwojowymi. Wspiera również uczniów niepełnosprawnych. Od lat udostępnia książki, pomagające w wychowywaniu dziecka.

Karty pracy, zbiory zadań, scenariusze zajęć, historie obrazkowe i społeczne, bajki psychoterapeutyczne, materiały grafomotoryczne, testy do badania mowy, gry logopedyczne oraz publikacje naukowe z oferty tego wydawnictwa pomagają na lekcjach, w prowadzeniu zajęć terapeutycznych, a także podczas rozwiązywania zadań w domu. Umożliwiają rodzicowi ćwiczenie z dzieckiem i sprawne uczenie go nowych umiejętności. Uczniom ułatwiają pozyskiwanie wiedzy, a nauczycielom wyjaśnianie wybranych tematów. Dzięki współpracy z pedagogami oraz z naukowcami wydawnictwo prezentuje książki wysokiej jakości, które pomagają dziecku w radzeniu sobie z codziennymi problemami. Oferowane materiały edukacyjne zostały opracowane w nowoczesnej formie, dopasowanej do potrzeb dzieci.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
693792
Tytuł
Myślę rozwiązuję i wiem. Ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów klas I-III
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
80
Data premiery
2014-08-16
Rok wydania
2014
Wymiary produktu [mm]
29
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.25
Długość
295
Głębokość
205
Wysokość
5
Nasza cena
21,19 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
6 recenzji
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Kinga T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-12
  Pozycja „Myślę, rozwiązuję i ... wiem! Ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów klas 1–3 „ to nasze najnowsze odkrycie. Książka, która jest świetnie skonstruowana i zawiera mnóstwo ciekawych zadań. Dziecko może je robić samodzielnie lub pod nadzorem rodzica. Osobiście polecam gdy wspólnie z pociechą to wszystko rozwiązujecie. Kupiliśmy za radą naszej pani psychologi i szczerze polecam.
 • Aneta B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-10
  Tą książkę poleciła nam nauczycielka naszego syna. I faktycznie to był dobry zakup, mimo iż pozycja do najtańszych nie należy, ale grunt że jest skuteczna. Trzeba jednak systematycznie do niej zaglądać. Mojego synka to nie trzeba namawiać długo, bo w sumie to lubi te ćwiczenia, są ciekawe i naprawdę bardzo rozwijające. Aż szkoda, ze kiedyś nie było takich fantastycznych pomocy. Polecam więc pozycję „Myślę rozwiązuję i wiem Ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów klas 1-3” bardzo mocno.
 • Paulina O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-06
  Jako psycholog mogę polecić ta książkę z całego serca. Przerobiłam już mnóstwo podobnych podręczników, ale żaden nie przykuwał uwagi dzieci tak mocno jak ten tytuł. Wszystko jest tu takie ciekawe, angażujące. I do tego szata graficzna na medal. Czego chcieć więcej? Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
 • Luiza Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-04
  Kupiłam dla mojego drugoklasisty ta książkę i odkąd studiujemy pozycję „Myślę rozwiązuję i wiem Ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów klas 1-3” to zrobił naprawdę spore postępy. Do tego stopnia, ze naprawdę nie są już potrzebne wizyty u psychologa. Wystarczy mój nadzór i ta książka, bo chęci nie trzeba – wszystko tu jest tak fajnie opracowane. Polecam!
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


693792
Ładowanie...