Xi

Możesz uzdrowić swoje życie

Louise L. Hay jest inicjatorką ośrodka terapeutycznego w Kalifornii, gdzie pomaga się odkryć ludziom potencjał wewnętrznych sił i nauczyć się go umiejętnie wykorzystywać. W przeszłości chorowała na raka i w oczekiwaniu na operację odbyła podróż w głąb siebie, dzięki której udało się jej samodzielnie pokonać chorobę. Twierdzi, że wykorzystując siły swojego umysłu, można wyleczyć niemal każdą chorobCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Wydawnictwo Medium
 • Data premiery: 2012-11-23
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 262
 • Wymiary: 21

Louise L. Hay jest inicjatorką ośrodka terapeutycznego w Kalifornii, gdzie pomaga się odkryć ludziom potencjał wewnętrznych sił i nauczyć się go umiejętnie wykorzystywać. W przeszłości chorowała na raka i w oczekiwaniu na operację odbyła podróż w głąb siebie, dzięki której udało się jej samodzielnie pokonać chorobę. Twierdzi, że wykorzystując siły swojego umysłu, można wyleczyć niemal każdą chorobę. W książce “Możesz uzdrowić swoje życie” przedstawia swoje autorskie metody terapeutyczne, w dużej mierze oparte na własnym doświadczeniu. Uczy w niej jak radzić sobie z lękiem i napięciem, jak rozwiązać trudności w kontaktach z otoczeniem i jak, zmieniając własne nastawienie, przeciwdziałać obecnym i potencjalnym chorobom.

Choć od pierwszego wydania książki "Możesz uzdrowić swoje życie" minęło już sporo czasu, zawarte w niej treści wciąż nie tracą na aktualności - być może nawet zyskują jeszcze większą moc w dzisiejszym świecie, któremu towarzyszy życie w jeszcze większym stresie. Każdego dnia jesteśmy narażeni na wiele bodźców, które atakują nas z różnych stron. Nieustanny pęd, porównywanie się z innymi, niepokój, zmartwienia... wszystko to buduje niepotrzebne napięcie i powoduje wiele chorób, które atakują zarówno ciało jak i umysł.

Autorka dowodzi, że umysł jest potężną siłą - kiedy zostanie odpowiednio ukierunkowana może zdziałać cuda. Nie jest to łatwa droga, jednak budowanie pozytywnego myślenia może uzdrawiać nie tylko psychiczne, ale również fizyczne dolegliwości naszego organizmu. Dążenie do wewnętrznej równowagi jest kluczowe w przypadku profilaktyki i leczenia wielu dolegliwości. Bardzo często słyszymy, że nastawienie pacjenta ma fundamentalną rolę w procesie pokonywania choroby i powrotu do zdrowia. Jak pokierować umysłem w sposób, który będzie sprzyjał pełnej harmonii organizmu? Przede wszystkim skupiając się na przepracowaniu bolesnych wydarzeń z przeszłości, aby w pełni skupić się na teraźniejszości. Hay podkreśla, że znalezienie przyczyny choroby jest równie istotne jak leczenie jej objawów.

"Możesz uzdrowić swoje życie" to doskonały przewodnik w drodze do zdrowia duszy i ciała. Książka napisana jest przystępnym językiem. Zawiera również część praktyczną, w której autorka daje czytelnikowi wskazówki jak wcielić jej rady do codziennego życia poprzez ćwiczenia, afirmacje i wizualizacje. To doskonała pozycja dla każdego, kto chce wejść w uzdrawiającą relację z samym sobą i budować spokojny umysł i zdrowe ciało.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
283983
Tytuł
Możesz uzdrowić swoje życie
Wydawnictwo
Liczba stron
262
Data premiery
2012-11-23
Rok wydania
2012
Wymiary produktu [mm]
21
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
0.43
Długość
210
Głębokość
150
Wysokość
20
Nasza cena
29,99 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,9/5
28 recenzji
 • 5
  25
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Kinga C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-03-29
  To podstawowa pozycja z zakresu rozwoju osobistego . Dzięki niej można całkiem odmienić spojrzenie na siebie i otaczającą nas rzeczywistość.
 • Agnieszka Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-02-27
  Fantastyczna książka, która pozytywnie odmieniła mój sposób postrzegania siebie i wszystkich osób wokół mnie. Nauczyła mnie jak być szczęśliwym człowiekiem i umiejętnie panować nad swoimi umysłem. Wniosła do mojego życia mnóstwo radości i pozytywnej energii. Dziękuję bardzo mojej koleżance Eli, która poleciła mi tą książkę.
 • EWA Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-03-17
  Ta książka jest polecana dla początkujących. Ja ją mam osobiście od 20 lat a teraz kupiłam wnusi, która mnie prosiła, bo chce ją mieć na prezent dla koleżanki.
 • Elżbieta K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-09
  Polecam gorąco. Książka niejednokrotnie uratowała mi życie. Kiedy było ciężko, kiedy nie widziałam wyjścia z danej sytuacji, po prostu brałam ją do ręki i czytałam. Jest to pozycja, która wiele zmienia w podejściu do życia, sposobie myślenia, wzięcia odpowiedzialności za to co cię spotyka. Kiedy ciało daje znać o sobie, nie pędzisz do apteki po leki tylko szukasz przyczyny w sobie. Nie leczysz skutków, a szukasz przyczyny w sobie, w otoczeniu. Moja książka ma ponad 25 lat i od tego czasu mi towarzyszy, wiele zmieniła w moim życiu. Nie jest to książka na raz, trzeba mieć swoją. Przez ciągłe sięganie do niej niestety wygląda jak starsza siostra i chyba nadszedł czas na zakup nowej wersji. Co świadczy o tym, że jest nieodłączną częścią mnie. Jest świetnym pomysłem na prezent, niestety nie dla każdego.
 • Karolina L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-05-18
  Wspaniała książka dla ludzi którzy chcą zmienić swe życie na lepsze. Polecam serdecznie.
 • Przemi K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-01-09
  Absolutny bestseller i evergeen. Znakomita książka dla każdego, kto chce żyć świadomie i być naprawdę zdrowy. Pierwsza pomoc dla osób w kryzysie. Ale samo przeczytanie nie wystarczy. Są ćwiczenia, które trzeba zrobić i wtedy dopiero można poczuć moc tego przekazu. Warto do niej powracać. Książka ładnie wydana, przyjemnie się czyta. Gorąco polecam.
 • Renata W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-12-02
  produkt interesujący, ładnie wydany, godny polecenia.
 • Anna I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-14
  Książka super :) Polecam każdemu, zwłaszcza osobom, które mają zaniżone poczucie własnej wartości. Książka zmienia sposób myślenia. Można ją przeczytać jednym tchem, ale polecam po kawałku. Za fascynująca, żeby móc przeczytać na raz. Polecam!
 • Diana L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-31
  Książka potwierdzająca, ze człowiek może wyleczyć się samodzielnie nawet z najcięższych chorób, nawet raka. Autorka opisuje swoja drogę do samowyleczenia. Krok po kroku przedstawia wprowadzane zmiany, daje rady jak radzić sobie w chorobie, a także ukazuje podróż w głąb siebie, którą odbyła.
 • Marlena L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-16
  Dość kontrowersyjna i dająca do myślenia książka. Autorka przekonuje, że z każdej choroby, nawet takiej jak rak, możemy się wyleczyć sami. Uważam, że warto przeczytać, bo podane są w niej ciekawe metody leczenia oraz radzenia sobie również z psychicznymi efektami chorób.
 • Aneta E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-06
  Dla mnie to była potężna dawka pozytywnej energii. Znając życiorys autorki, doceniam tym bardziej!
 • Martyna E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-01
  Miałam mieszane uczucia po przeczytaniu tej książki. Z jednej strony zawiera ciekawe i poparte przykładem metody leczenia. Wydają się one jednak dość niekonwencjonalne i trudno uwierzyć, że coś takiego działa. Polecam jednak sięgnąć po tę książkę, choćby z czystej ciekawości.
 • Aldona O. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2020-04-29
  Myślę, że to jest odbiór tego poradnika zależy od tego w jakim momencie życia się znajdujemy. Moja znajoma była nią zachwycona i nieustannie do niej się odwołuje. Na mnie jakoś mocno nie wpłynęła. Przeczytałam i ok, ale większych emocji nie było. Pozostawiam każdemu do własnej oceny.
 • Halina A. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-22
  NIe jest to książka, którą czyta się jednym tchem. Nad pewnymi fragmentami trzeba zatrzymać się, zastanowić, ale całość napisana jest bardzo fajnym, przystępnym językiem. Często do niej wracam i polecam ją znajomym.
 • Grazyna D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-16
  Autorka przekonuje, że nastawienie, eliminowanie stresu oraz lęku i poznanie siebie umożliwiają wyleczenie się nawet z najcięższych schorzeń. Jest to dość odważna postawa, ale mimo wszystko poparta żywym przykładem. Warto przeczytać.
 • Daria H. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-04-16
  Całe przesłanie książki można zawrzeć w sloganie: “pokochaj siebie, a wszystko się ułoży”. Proste. tylko nie łatwe. Przeszkadza mi trochę, że cała książka jest jednym wielkim uproszczeniem, podczas gdy nasz organizm to skomplikowany system różnorodnych zależności.
 • Andżelika D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-08
  Ta książka zmieniła moje życie! Po lekturze postanowiłam wreszcie coś zrobić zes swoim życiem i odrzucić wszystkie te czarne myśli, które krążą po mojej głowie. Odważyłam się pójść wreszcie na terapię i muszę przyznać, że to była najlepsza rzecz jaką zrobiłam
 • Maria M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-01
  Trafiłam ostatnio na bardzo interesujący wywiad z autorką. Kupiłam książkę, żeby dowiedzieć się więcej. Nie zawiodłam się!
 • Maja Z. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-03-25
  Czasem silne pragnienie wyzdrowienia nie wystarczy...Po lekturze nie liczyłabym na samoistne pokonanie raka, ale wezmę w swoim życiu pod uwagę jej sposoby oczyszczania umysłu i radzenia sobie z lękiem.
 • Joanna U. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-18
  Książka może być przydatna, żeby pokochać i zaakceptować siebie. Pozytywne myślenie to potęga!!!
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł

O Autorze


283983
Ładowanie...