Xi

Moje układanki 1. Ćwiczenia sylabowe do nauki czytania

"Moje układanki 1. Ćwiczenia sylabowe do nauki czytania" to pomoc edukacyjna dla dzieci uczących się czytać. Program przeznaczony jest głównie dla przedszkolaków i uczniów zerówek, rozpoczynających naukę czytania oraz dla dzieci z dysleksją, ponieważ może służyć jako pomoc w terapii zaburzeń komunikacji językowej. Dzięki tym ćwiczeniom dzieci mogą uczyć się czytania w najłatwiejszy sposób i najbarCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: WiR
 • Okładka: pudełko
 • Wymiary: 22
Polecamy podobne produkty

"Moje układanki 1. Ćwiczenia sylabowe do nauki czytania" to pomoc edukacyjna dla dzieci uczących się czytać. Program przeznaczony jest głównie dla przedszkolaków i uczniów zerówek, rozpoczynających naukę czytania oraz dla dzieci z dysleksją, ponieważ może służyć jako pomoc w terapii zaburzeń komunikacji językowej. Dzięki tym ćwiczeniom dzieci mogą uczyć się czytania w najłatwiejszy sposób i najbardziej naturalny dla nich sposób, czyli sylabami.

Zestaw "Moje układanki 1. Ćwiczenia sylabowe do nauki czytania" zawiera materiał podzielony zgodnie z kolejnymi etapami symultaniczno-sekwencyjnej metody wczesnej nauki czytania profesor Jagody Cieszyńskiej. Jest uzupełnieniem serii "Moje Sylabki" i pozwala na zwielokrotnienie ćwiczeń - powtarzanie jest niezbędne w nauce czytania.

W tym zestawie prezentowane są dziecku wyrazy zbudowane z dwóch sylab otwartych, czyli zakończonych na samogłoskę. Tak skonstruowane sylaby są dla dzieci uczących się czytać najłatwiejsze dla percepcji poprzez analizator wzrokowy i słuchowy.

Cały zestaw "Moje układanki 1. Ćwiczenia sylabowe do nauki czytania" zapakowany jest w teczkę formatu A4. Składa się z 21 kompletów. W skład każdego kompletu wchodzą obrazek, przecięty obrazek z podpisem, podpis – cały wyraz do czytania globalnego, sylaby – wyraz rozcięty zgodnie z podziałem na sylaby. Obrazki przedstawiają rzeczowniki z otoczenia dziecka, co jest o tyle przydatne, że prosto dziecku identyfikować przedmioty, a tym samym zapamiętywać określające je litery. Do zestawu dołączono również obszerną instrukcję obsługi.

Układanki są skonstruowane tak, aby w formie zabawy wykorzystać wszystkie możliwości dziecka. Charakteryzują się większą czcionką, współczesnymi ilustracjami, prostym i praktycznym układem graficznym.

Zestaw został wydany przez Wydawnictwo WiR – tworzące publikacje dla logopedów, terapeutów i osób pracujących z dziećmi zarówno w szkole, jak i w domu. WiR publikuje pomoce edukacyjne, pomoce do terapii dzieci, pomoce do terapii umysłowej osób dorosłych, jak również szkolenia i webinary. W publikacjach WiR kładzie nacisk na oryginalność i nowatorskie podejście do tematu, zasadność metodyczną, poprawność merytoryczną, a także urozmaiconą i ciekawą szatę graficzną.

Autorkami publikacji są mgr Agnieszka Fabisiak-Majcher - logopeda, surdopedagog, certyfikowany terapeuta Manualnego Torowania Głosek i dr Elżbieta Ławczys -językoznawca, logopedka, autorka pomocy pedagogicznych do nauki czytania i stymulacji rozwojowej.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
637736
Tytuł
Moje układanki 1. Ćwiczenia sylabowe do nauki czytania
Wydawnictwo
Rok wydania
2016
Wymiary produktu [mm]
22
Okładka
okładka pudełko
Waga Produktu [kg]
0.51
Długość
160
Głębokość
220
Wysokość
40
Nasza cena
84,44 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,0/5
3 recenzje
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Magdalena B. Klient niezweryfikowany
  2.0
  2021-08-05
  Produkt zbyt drogi jak na swoją zawartość. Obrazki dość małe. Może uda się to wykorzystać w zajęciach indywidualnych.
 • Kraina U. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-12-25
  Bardzo przydatna publikacja-zarówno dla przedszkolaków, jak również dla rodziców małych dzieci mających trudności w nauce czytania.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


637736
Ładowanie...