Xi

Moje sylabki w przedszkolu. Różnicowanie sylab

Agnieszka Fabisiak-Majcher jest certyfikowanym terapeutą Manualnego Torowania Głosek oraz logopedą i surdopedagogiem. Ukończyła także studia z zakresu wczesnej interwencji logopedycznej i terapeutycznej. Prowadzi zajęcia z dziećmi z różnego rodzaju zaburzeniami: dysleksją, afazją, Zespołem Aspergera. Elżbieta Ławczys jest doktorem językoznawstwa, logopedą, nauczycielem języka polskiego jako obcegCzytaj więcej

Agnieszka Fabisiak-Majcher jest certyfikowanym terapeutą Manualnego Torowania Głosek oraz logopedą i surdopedagogiem. Ukończyła także studia z zakresu wczesnej interwencji logopedycznej i terapeutycznej. Prowadzi zajęcia z dziećmi z różnego rodzaju zaburzeniami: dysleksją, afazją, Zespołem Aspergera.

Elżbieta Ławczys jest doktorem językoznawstwa, logopedą, nauczycielem języka polskiego jako obcego, propagatorem metody symultaniczno-sekwencyjnej wczesnej nauki czytania prof. Jagody Cieszyńskiej, terapeutą Szkoły Krakowskiej.

Obie panie wspólnie stworzyły książkę „Moje sylabki w przedszkolu. Różnicowanie sylab". Pozycja adresowana jest do dzieci w wieku 5-6 lat. Zeszyt uczy przedszkolaki czytać metodą prostą i efektywną - opartą na sylabach. Książka składa się z różnorodnych ćwiczeń, które z pewnością zainteresują każde dziecko:

 • pisanie sylab po śladzie,

 • kolorowanie obrazka,

 • dopasowywanie naklejek do sylab i elementów obrazka,

 • wycinanie i przyklejanie sylab,

 • czytanie prostego tekstu ze zrozumieniem.

Zadania są atrakcyjne dla młodego człowieka i nie pozwalają się mu nudzić.

Czytanie jest bardzo ważną umiejętnością. Warto, by jej doskonalenie wiązało się z ciekawością, ekscytacją i przyjemnością. Nauka czytania dla dzieci może być niezwykle fascynująca przygodą! Jeśli tylko cierpliwie i z czułością będziemy w tym procesie towarzyszyć naszym podopiecznym sukces gwarantowany! Wspólnie możemy stawiać czoła wyzwaniom i pokonywać trudności.

Nauka czytania wymaga skupienia, zaangażowania i cierpliwości. Wcale jednak nie musi być nudno i monotonnie. Dzięki kolorowym i atrakcyjnym zadaniom z książeczki „Moje sylabki w przedszkolu. Różnicowanie sylab" możemy sprawić, że czas spędzony na nauce będzie dużą przyjemnością.

Publikacja jest zintegrowana z programem Moje sylabki - serii pomocy do wczesnej nauki czytania. Metoda ta polega na założeniu, że najważniejszą i najmniejszą jednostką percepcji jest sylaba. W związku z tym unika się głoskowania, czyli nazywania spółgłosek w oderwaniu od samogłoski. Zeszyt „Moje sylabki w przedszkolu. Różnicowanie sylab" dzięki atrakcyjnej formie i kolorowej szacie graficznej wspomaga naukę odczytywania sylab, która ostatecznie prowadzi do samodzielnego czytania.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3155641
Tytuł
Moje sylabki w przedszkolu. Różnicowanie sylab
Wydawnictwo
Liczba stron
77
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
210 x 148
Długość
148
Głębokość
210
Wysokość
148
Nasza cena
67,57 zł
Powiązane tematy:
Serie:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
4 recenzje
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Beata I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-10-09
  Bardzo fajne ćwiczenia do nauki czytania, kupiłam je trochę do zabawy, trochę do nauki dla pięcioletniej córki, która bardzo zazdrości starszej siostrze chodzenia do szkoły i też chce się uczyć. Teraz ma własne zadania do zrobienia i chętnie sama je przerabia, prosi o pomoc starszą córkę albo nas z mężem. Widzę że robi postępy i co najważniejsze sama chce się uczyć, próbuje sylabizować też zdania w innych książkach, z coraz lepszym efektem.
 • Luiza S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-10-06
  Książeczka kupiona totalnie na spontanie razem z innymi książeczkami związanymi z nauką pisania i czytania. Powodem zakupów był wrzesień, mój syn poszedł do przedszkola aż na 2 dni. Później choroba, 3 dni pogody i znów siedzimy w domu. Nie chciałam żeby synek miał zaległości i wymyśliłam taka organizację naszego wspólnego czasu. Książeczka o sylabach jest na razie najciekawsza, dlatego zasłużyła na recenzję. Mamy tutaj wycinanie, kolorowanie, rysowanie po śladzie i naklejki. Wszystko co potrzebne do dobrej zabawy i ćwiczeń małej motoryki. Razem z Juliankiem Polecamy.
 • Adrianna H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-10-01
  Fajna książka która zachęca maluchy ( a raczej już starszaki) do nauki czytania. Dzieci w tym wieku aż palą się do nauki nowych umiejętności. Tutaj autorki w fajni i przystępny sposób stworzyły różnorodne ćwiczenia, która pomogą maluchom rozpocząć przygodę z czytaniem, a konkretnie z sylabami. Sylaby można kolorować, można pisać je po śladzie, można je wycinać, czy też wyklejać. Super propozycja na nudne deszczowe dni.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
0,00 zł

Produkty od autora:


3155641
Ładowanie...