Xi
Polecamy inne produkty z serii "Czytaj z Albikiem" Zobacz wszystkie

Im wcześniej dzieci zaczną uczyć się czytać i pisać, tym lepiej - wie o tym każdy rodzic poszukujący najbardziej skutecznego narzędzia do nauki, która nie będzie stresująca i nudna. Z pomocą przychodzi niezawodne Wydawnictwo Albi, które opracowało wyjątkowy system edukacyjny, w którym książki czyta się za pomocą specjalnego elektronicznego pióra.

Kupuje się je tylko raz i korzysta ze wszystkich produktów Wydawnictwa z serii "Czytaj z Albikiem" - książek, puzzli, gier. Za jego pomocą dzieci poznają świat i różne jego aspekty, poznają cyfry i litery, kształty i słowa. Do dyspozycji odbiorców jest także darmowe oprogramowanie i aktualizacje. Za pomocą tego wyjątkowego narzędzia dzieci poznają ciekawostki, odsłuchują dźwięki, odczytują informację, grają w gry i quizy. Pełna frajdy zabawa i cenne korzyści edukacyjne w jednym? Tak, to naprawdę możliwe!

Czym jest zestaw "Moje pierwsze literki. Czytaj z Albikiem"?

"Moje pierwsze literki" zapewniają niezwykle skuteczną i dostarczają mnóstwa rozrywki pomoc w procesie nauki czytania. Dzięki interaktywnej lekturze poznają litery, litery pisane, znaki migowe, uczą się odczytywać sylaby i dzielić na nie poszczególne wyrazy. Wszystko to w znacznym stopniu ułatwia naukę płynnego czytania i stanowi znakomity wstęp do zdobywania wiedzy w szkole. Maluchy odkryją także wyrazy w naszym języku, które słyszymy inaczej niż są zapisane, dzięki czemu w przyszłości łatwiej im będzie poprawnie pisać. "Moje pierwsze literki" pokazują różnice w zapisie i wymowie, a poznawanie liter odbywa się przy pomocy innowacyjnego narzędzia, jakim niewątpliwie jest elektroniczne pióro Albik.

Młodzi adepci nauki czytania zobaczą także poprawny zapis wyrazu na ilustracji, a pióro pozwoli usłyszeć prawidłowy podział na głoski i sylaby. Frazy głoskowania w książce zostały nagrane z zasadami glottodydaktyki, a głosu do nagrań analizy fonemowej użyczyła neurologopeda, Iwona Machnik.

"Moje pierwsze literki. Czytaj z Albikiem" - opinie

W książce "Moje pierwsze literki" zakodowano blisko 2400 dźwięków i tekstów, których odkrywanie dostarczy dzieciom mnóstwa frajdy. Niniejsze wydanie jest nowe - zawiera odświeżone i urozmaicone treści, ilustracje i quizy do utrwalania wiedzy, a także dodatkowy alfabet migowy. Książka została także nagrana przez inny zespół lektorów niż poprzednia. Z produktu dzieci mogą korzystać całkowicie samodzielnie, a rodzice organizować naukę i zabawę w jednym w większym gronie rówieśników swoich pociech.

"Moje pierwsze literki" świetnie sprawdzą się także w środowisku szkolnym - nauczyciele, pedagodzy i terapeuci z pewnością docenią innowacyjność, pomysłowość i merytoryczne przygotowanie materiału, który angażuje, pobudza wyobraźnię i zapewnia skuteczne zdobywanie cennej wiedzy.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3378349
Ładowanie...