Xi
 » Zabawki  » Zabawki edukacyjne  » Gry do nauki czytania, pisania i liczenia

Najczęściej kupowane razem

Mój pierwszy elementarz. Zestaw z piórem. Czytaj z Albikiem
5/5
291,69 zł
2 produkty
wartość produktów w zestawie:
334,18 zł

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie przygody z nauką niż własny elementarz. Popularne Wydawnictwo Albi, znane z innowacyjnej serii "Czytaj z Albikiem", przygotowało elementarz jedyny w swoim rodzaju. W skład proponowanego zestawu oprócz interaktywnej mówiącej książki wchodzi także elektroniczne pióro.

Ten wyjątkowy produkt pozwoli dzieciom w łatwy, atrakcyjny i angażujący sposób nabyć podstawową wiedzę o otaczającym ich świecie, liczbach, kolorach, literach i kształtach. Proste, ciekawe quizy, zadania i gry pozwolą z kolei utrwalić i powtórzyć nabywaną wiedzę. Wszystko bez nudy, stresu i edukacyjnych trudów, bo produkt stanowi doskonałe połączenie zabawki i książki. Załączone do zestawu pióro kupuje się tylko raz i korzysta ze wszystkimi książkami z serii. "Mój pierwszy elementarz" może być początkiem biblioteki, która zapewni waszym dzieciom wszechstronny rozwój. Poznawaj świat z Albikiem, ucz się i baw!

Jak korzystać z “Mojego pierwszego elementarza. Zestawu z piórem. Czytaj z Albikiem”?

"Mój pierwszy elementarz" to zestaw ze specjalnym mówiącym piórem, za pomocą którego można czytać na głos treści zawarte w interaktywnej książce. Elektroniczne pióro czyta, śpiewa recytuje, zadaje pytania. Wystarczy przyłożyć je do odpowiednich miejsc w książce, a sympatyczny i uśmiechnięty bohater Albik zacznie czytać to, co jest zakodowane pod danym obrazkiem - tekst, odgłos, dźwięk, piosenkę. Wszystko to dzięki innowacyjnej technologii - na kartach książki nadrukowana jest specjalna folia, a treści odczytuje sensor optyczny umieszczony w piórze.

Oprócz czytania Albik ma różnorodne funkcje - za jego pomocą dzieci mogą rozwiązywać quizy o różnych poziomach trudności, podłączyć je do słuchawek lub odtwarzacza muzyki. Dzięki naklejkom dzieci mogą też stworzyć własną książkę i nagrywać głosy - wszystko dzięki darmowego oprogramowaniu. Całość umieszczona została w ładnej teczce zamykanej na magnes, a pióra można używać z całą gamą innych produktów - książek, gier i puzzli!

“Mój pierwszy elementarz. Zestaw z piórem. Czytaj z Albikiem” - opinie

Zestaw z piórem "Mój pierwszy elementarz" to znakomity pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka lub pierwszego dnia w szkole czy przedszkolu. Książka mówi, śpiewa, zadaje pytania oraz sprawia, że nauka staje się czystą frajdą. Produkt mogą używać także dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać - pióro jest bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu maluchy mogą słuchać bajek albo w formie zabawy uczyć się rozpoznawać kolory i kształty, litery i cyfry.

Elementarz został dopracowany merytorycznie i dostosowany do poziomu rozwoju dzieci, zawiera liczne ładne ilustracje oraz dobrze przemyślane treści. Wydawanie dźwięków - dialogów, wierszyków, odgłosów zwierząt, łatwo wpadających w ucho piosenek oraz quizów - przez elektroniczne pióro dostarczy mnóstwa frajdy, poszerzy słownictwo i sprawi, że nauka stanie się czystą przyjemnością.

Zestaw składa się z:

  • elektronicznego pióra Albik,

  • książki,

  • ładowarki,

  • kabla USB,

  • przewodnika.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Bożena O.

Klient zweryfikowany

5/5
| 17-05-2023 | Recenzja zweryfikowana
Produkt jest rewelacyjny, Ma bardzo dużo możliwości. Można nawet nagrywać ulubione piosenki dziecka. Długopis póki co działa bez problemu. Wnuczka choć ma dopiero 2 latka szybko "ogarnęła" temat. Elementarz naprawdę uczy i to w szerokim zakresie. Wnusia zadowolona bo często bawi się książką?

Urszula T.

Klient zweryfikowany

5/5
| 06-01-2022 | Recenzja zweryfikowana
Super pomysł na zachęcenie dziecka do nauki. 5 latka jest zafascynowana Albikiem. Zestaw dostał w stanie idealnym. To już trzeci Albik w mojej rodzinie :) Polecam serdecznie zakupy z tej serii. Dzieci skupiają się na nauce poprzez zabawę. Dobry pomysł dla zajętych rodziców, ponieważ Albik przejmuje część pracy: czyta, tłumaczy, odpytuje.

Dostawa

2888648
Ładowanie...