Mój kumpel jest dziewczyną

"Mój kumpel jest dziewczyną" Weroniki Ancerowicz to historia niezwykłej relacji nastolatków, a przy tym uniwersalna opowieść o dorastaniu, odkrywaniu siebie i poszukiwaniu własnej drogi życiowej. Młoda Sky Johnson uważa, że dojrzewanie jest najgorszym czasem w życiu. Wszystko tak bardzo się zmienia! Dziewczyna zaczyna inaczej patrzeć na otaczający ją świat, a także... na osobę, którą przecież zna Czytaj więcej

  • Wydawnictwo: NieZwykłe
  • Data premiery: 2023-07-12
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 374
  • Wymiary: 208 x 142
więcej parametrów

O książce

"Mój kumpel jest dziewczyną" Weroniki Ancerowicz to historia niezwykłej relacji nastolatków, a przy tym uniwersalna opowieść o dorastaniu, odkrywaniu siebie i poszukiwaniu własnej drogi życiowej. Młoda Sky Johnson uważa, że dojrzewanie jest najgorszym czasem w życiu. Wszystko tak bardzo się zmienia! Dziewczyna zaczyna inaczej patrzeć na otaczający ją świat, a także... na osobę, którą przecież zna od dawna! Jak poradzi sobie z tą sytuacją? Weronika Ancerowicz z pewnością zaskoczy wielu czytelników!

O czym jest "Mój kumpel jest dziewczyną"?

Sky Johnson doskonale wie, że dojrzewanie jest czasem, gdy człowiek zaczyna zupełnie inaczej niż dotąd patrzeć na swoje otoczenie. Ma jednak swoją własną teorię na całe to zamieszanie. Tak naprawdę wszystko dzieje się przez kosmitów, którzy porywają każdą młodą osobę, by przeprowadzać eksperymenty, a potem jeszcze namieszać jej głowie. Każdy przecież jest później jak odmieniony! Ona w każdym razie na pewno całkowicie się zmieniła.

Co gorsza, Sky zaczyna inaczej niż dotąd patrzeć na swojego najbliższego przyjaciela. Gabriel towarzyszy jej od lat, ale teraz ich relacja jest trochę inna. Dziewczyna ukrywa jednak swoje uczucia, a gdy wyjeżdża na jakiś czas z miasta, postanawia nawet chwilowo zerwać kontakt. Jednak ten wyjazd zmienia ją jeszcze bardziej. Zaczyna czuć się bardziej kobieco, po powrocie ciężko już jej chować prawdziwe uczucie, nie chce jednak zniszczyć ich przyjaźni. Wkrótce odkrywa, że Gabriel również patrzy już na nią trochę inaczej!

"Mój kumpel jest dziewczyną" - opinie

"Mój kumpel jest dziewczyną" to opowieść o miłości dla prawdziwych romantyków, którą najbardziej docenią pewnie czytelniczki i czytelnicy w młodym wieku, zmagający się z podobnymi problemami jak bohaterowie Weroniki Ancerowicz. Autorka znów zadziwia twórczością pełną emocji, wdzięku oraz okazji do wzruszeń. Co tym razem spotka zakochanych? Pisarka zasłynęła już książkami o miłości, a teraz powraca w znakomitej formie!

Weronika Ancerowicz to polska pisarka, tworząca głównie literaturę obyczajową, przeznaczoną zwłaszcza dla młodzieży. Urodziła się w 1997 r. Autorka znana jest z szerokiej działalności internetowej. Prowadzi profile w najpopularniejszych mediach społecznościowych, a na swoim Bookstagramie publikuje recenzje książek. Ta młoda pisarka często nawiązuje w swojej twórczości do problemów współczesnej młodzieży, pisząc również o wyzwaniach coraz bardziej cyfrowej rzeczywistości.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób w wieku poniżej 13 lat.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3382450
Tytuł
Mój kumpel jest dziewczyną
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
374
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2023-07-12
Rok wydania
2023
Wymiary
208 x 142
Waga
0.31 kg
Wysokość
40 mm
Długość
140 mm
Głębokość
205 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Nasza cena
36,09 zł

Opinie i recenzje książki Mój kumpel jest dziewczyną

Dziękujemy za Twoją ocenę!
5,0/5
 
2 oceny
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.Jak działają recenzje
Sortuj
Od najwyższej oceny
  • Avatar recenzenta
    Zakup zweryfikowany
    5.0
     
    2023-10-13Recenzja zweryfikowana
    Książka wciągająca i zaskakująca. Zakochałam się od pierwszych stron, i bardzo polecam!
    Czy ta recenzja była przydatna?
    00
Dostawa i płatność

Zobacz również