Mój elementarz. Nauka czytania, nauka pisania. Witaj szkoło (praca zbiorowa) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Mój elementarz. Nauka czytania, nauka pisania. Witaj szkoło

praca zbiorowa, Małgorzata Małachowska

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Books And Fun
Liczba stron: 140

Kup w zestawie:

Mój elementarz. Nauka czytania, nauka pisania. Witaj szkoło
praca zbiorowa, Małgorzata Małachowska
5/5
16,79 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
72,84 zł
48,37 zł
oszczędzasz 24,47 zł (34%)
-40%

27,90 zł

16,79 zł

oszczędzasz 11,11 zł (40%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Cena minimalna: 15,75 zł 🛈

Opis

Najmocniejszym atutem publikacji „Mój elementarz. Nauka czytania, nauka pisania” jest specjalistyczne opracowanie treści, dzięki któremu każde dziecko szybciej przyswoi sobie obie umiejętności i będzie uczyć się z przyjemnością. Autorzy elementarza stawiają na sylabową metodę nauki czytania – wyrazy dzielone są na segmenty, a nie poszczególne litery, co znacznie ułatwia zrozumienie treści. Teksty zapisywane są w dwóch formatach: literami drukowanymi oraz pisanymi, co pomaga dziecku wychwycić i utrwalić sobie różnice w obu zapisach. Uczeń może także ćwiczyć pisownię liter i zawierających je wyrazów w specjalnie pozostawionych ku temu miejscach. Książka podzielona jest na kilka sekcji tematycznych. Blok pierwszy koncentruje się na nauce liter – kolejność prezentowanych znaków dobrano tak, by jak najszybciej można było układać z nich całe wyrazy. Osobna sekcja poświęcona jest zmiękczeniom – zarówno tym oznaczanym znakami diakrytycznymi, jak i tym często pomijanym w toku nauki (np. pi, bi, wi). W kolejnych rozdziałach omawiane są wyrazy o skomplikowanej budowie, które często przysparzają problemów dzieciom uczącym się czytać. Całości dopełnia zbiór czytanek – krótkich tekstów na różnych poziomach zaawansowania, idealnych do treningu nabytych umiejętności.

"Nauka czytania i pisania. Witaj szkoło" to znakomita okazja, by razem z dzieckiem ćwiczyć również w domu, a nie tylko w szkole! To jednak nie tylko wymagające zadania w szkolnym stylu, ale także sposób na rodzinny wieczór. Książka zawiera różne zagadki i gry, które niejednemu małemu czytelnikowi zapewnią wiele radości. Wesołe teksty uzupełniono ponadto o barwne opracowanie graficzne. Kolorowe ilustracje dodatkowo uprzyjemniają wykonywanie ćwiczeń, a nawet przyciągają do rozpoczęcia następnych zadań! To możliwość zainteresowania dzieci czytaniem bez niepotrzebnego przymuszania. Dzięki tej propozycji same zobaczą, że to świetne zajęcie!

Wydawnictwo Books and Fun oferuje wiele podobnych książek edukacyjnych, przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym lub szkolnym. Zadaniem tego wydawnictwa jest rozpowszechnianie czytelnictwa i ułatwianie dziecku pokonywania szkolnych trudności. Wysoką jakość oferty zapewniają szczegółowe przygotowanie merytoryczne oraz nowoczesne opracowanie graficzne książek, stawiających zwłaszcza na twórcze myślenie. Dla tego wydawcy ważne jest przekazywanie najmłodszym czytelnikom uniwersalnych wartości, jak chociażby rodzina, przyjaźń, miłość i szacunek do innych ludzi. Zobacz również inne propozycje, jak chociażby "Kodowanie", uczące podstaw logicznego myślenia, a nawet programowania!

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 907459
Tytuł Mój elementarz. Nauka czytania, nauka pisania. Witaj szkoło
Autor praca zbiorowa, Małgorzata Małachowska
Wydawnictwo Books And Fun
Liczba stron 140
Rok wydania 2019
Wymiary produktu [mm] 29
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.55
Cena detaliczna 27,90 zł
Nasza cena 16,79 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


BEATA W.

Klient zweryfikowany

5/5
| 10-03-2022 | Recenzja zweryfikowana
Elementarz jest pięknie wykonany. Dziecko chętnie z niego korzysta :)

Jolanta S.

Klient zweryfikowany

5/5
| 06-05-2021 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo fajna książka z literkami i czytankami dla dzieci. Polecam.

Marta P.

Klient zweryfikowany

5/5
| 16-01-2021 | Recenzja zweryfikowana
Polecam z całego serca. Przepiękna grafika, wyraźne literki oraz dużo miejsca do nauki pisania. Dodatkowo krótkie teksty do nauki samodzielnego czytania. świetne dla uczniów klas I-III. Bardzo motywująca do nauki.

Karolina Z.

Klient zweryfikowany

5/5
| 28-12-2020 | Recenzja zweryfikowana
Wspaniałą pomoc do nauki czytania i pisania!!! Czytanki i ćwiczenia są zapisane czciąką drukowaną i pisaną( jak w szkole). Super pomoc do domu jak i dla nauczycieli:)Polecam.

Klaudia G.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 25-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Ten elementarz urzekł mnie przede wszystkim cudną szatą graficzną. A nic nie działa w końcu bardziej na dzieci niż fajne, kolorowe obrazki, prawda? No i szczególnie jest to ważne gdy chodzi o walor edukacyjny. Zarówno syn jak i córka bardzo lubią tą książkę i chętnie się z niej uczą. Do tego stopnia, ze musiałam dokupić drugi egzemplarz. I teraz każdy ma swój piękny elementarz.

Henryk T.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 15-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Moment, kiedy dziecko rozpoczyna edukację szkolną, to bardzo ważny czas i dobrze się do niego należycie przygotować, by dziecko miało poczucie, że posiada pewien zasób wiedzy i umiejętności na start. Ten elementarz pomaga nam w przygotowaniu do rozpoczęcia szkoły, a ponieważ synek zaczął sam pisać i podejmuje próby przy każdej okazji, sięgnęliśmy po fachową publikację. Przyjazna, ładna, podzielona na działy ze względu na tematykę. Godna polecenia dla przedszkolaków, sięgamy z chęcią :)

Bozena A.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 14-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Mój Elementarz. Nauka czytania i pisania to pozycja obowiązkowa dla każdego maluszka, który rozpoczyna przygodę z pisanie i czytaniem. Wszystko jest tu fajnie przedstawione, ciekawie, i do tego ładna szata graficzna. Mój synek bardzo lubi tą pozycję i choć przerobiliśmy mnóstwo elementarzy, sporo mamy tego na półce to zawsze woli jednak ten, więc to o czymś świadczy. Polecam.

Judyta U.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 11-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Krótko mówiąc: książka warta polecenia. Elementarz kojarzy mi się z suchymi czytankami, jednak ten jest naprawdę przemyślany. Podzielpny na sekcje, zależnie od tematu: od rozpoznawania liter po słowa, które bywają dla dzieci trudne, sprawiające problemy. Fajne rozwiązania, widać włożony w tę książkę nakład pracy. Także w kwestii nienahalnej i przyjaznej dla oka szaty graficznej. Polecam dla rodziców, których dzieci interesują się czytaniem i pisaniem, fajna domowa pomoc.

Martyna J.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 03-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Aż żal serce ściska, ze kiedyś nie było tak fantastycznych pozycji, tak atrakcyjnych dla dzieci, tylko jakieś szare bure i kosmate. No a teraz? Konkurencja na polskim rynku wydawniczym rośnie w siłę i co książeczka, to ładniejsza, to lepiej wykonana, bardziej kolorowa. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem elementarza dla swojej pociechy, to dobrze trafiłeś, bo ten jest najlepszy, bynajmniej naszym zdaniem. Bogaty w obrazki, słownictwo, no i ma dobrą cenę. Czego chcieć więcej?

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...