Xi
 • Książki
 • Religia
 • Chrześcijaństwo
 • Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Tom 1. Okres Adwentu, Narodzenia Pańskiego, Wielkiego Postu, Wielkanocy, Okres Zwykły (tygodnie I-VIII)

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Tom 1. Okres Adwentu, Narodzenia Pańskiego, Wielkiego Postu, Wielkanocy, Okres Zwykły (tygodnie I-VIII)

Czytanie Pisma Świętego jest niezwykle ważne dla rozwoju duchowego każdego wierzącego człowieka. Słowo Boże powinniśmy kontemplować, rozważać. Pozwala ono poznać głębię Bożego działania i logikę Stwórcy, która jest tak bardzo różna od tego, co nam proponuje świat. Wielu teologów zwraca uwagę na to, by chrześcijanie rozpoczynali lekturę Pisma Świętego od Nowego Testamentu, by potem Stary Testament Czytaj więcej

 • Wydawnictwo: Salwator
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 715
 • Wymiary: 166 x 120

Czytanie Pisma Świętego jest niezwykle ważne dla rozwoju duchowego każdego wierzącego człowieka. Słowo Boże powinniśmy kontemplować, rozważać. Pozwala ono poznać głębię Bożego działania i logikę Stwórcy, która jest tak bardzo różna od tego, co nam proponuje świat. Wielu teologów zwraca uwagę na to, by chrześcijanie rozpoczynali lekturę Pisma Świętego od Nowego Testamentu, by potem Stary Testament czytać już w świetle prawd objawionych przez Jezusa Chrystusa. Publikacja zatytułowana „Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Część 1” to pozycja idealna do tego, by wreszcie rozpocząć modlitwę Słowem Bożym. Książka jest skierowana do wszystkich - niezależnie od ich przygotowania biblijnego. Ten tom obejmuje okres Adwentu, Bożego Narodzenia, Wielkiego Postu, Wielkanocy i Okres Zwykły (Tygodnie I - VIII). Wspólnie z drugim tomem tworzą całość i obejmują wszystkie dni roku liturgicznego.

Autorem publikacji jest ksiądz Krzysztof Wons - salwatorianin, doktor teologii. W tej pozycji skupia się na wydobywaniu sensu duchowego z konkretnych czytań. Często odwołuje się do wyobraźni odbiorcy i zaprasza każdego z nas do aktywacji wszystkich zmysłów, by nie tylko być obserwatorem, ale także uczestnikiem ewangelicznych wydarzeń. Ksiądz Krzysztof Wons jest doskonałym przewodnikiem po Piśmie Świętym.

Do książki warto sięgać każdego dnia, by modlitwa Ewangelią stała się naszym dobrym nawykiem. Niniejsze wydanie jest wyjątkowo poręczne ze względu na stosunkowo niewielki format. Tekst jest jednak czytelny, a odpowiedni papier sprawia, że publikacja nie jest grubym tomem. Dodatkowym atutem jest praktyczna tasiemka, która pomaga w codziennym rozmyślaniu.

Cytaty Ewangelii, które zostały zawarte w książce „Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Część 1” zostały uwspółcześnione zgodnie z piatym wydaniem Biblii Tysiąclecia. Numeracja wersów została zachowana tak, by swobodnie przemieszczać się między rozważaniem a fragmentem Ewangelii.

Publikacja została wydana przez wydawnictwo Salwator, które jest wydawnictwem katolickim działającym w ramach Polskiej Prowincji Salwatorianów. W swojej ofercie ma wiele ciekawych pozycji z zakresu filozofii, teologii, psychologii i pedagogiki.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
839093
Tytuł
Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Tom 1. Okres Adwentu, Narodzenia Pańskiego, Wielkiego Postu, Wielkanocy, Okres Zwykły (tygodnie I-VIII)
Wydawnictwo
Liczba stron
715
Rok wydania
2018
Wymiary produktu [mm]
166 x 120
Okładka
twarda
Waga Produktu [kg]
0.48
Długość
165
Głębokość
125
Wysokość
32
Nasza cena
35,18 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
11 recenzji
 • 5
  11
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Renata F. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-02-13
  Ta pozycja przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Poziom niesamowity! Wydanie do torebki, poręczne, solidnie wykonane. Jak najbardziej polecam wszystkie tomy.
 • Edyta Ł. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-09-23
  Bardzo polecam książkę czyli lectio divina opracowane na każdy dzień roku do Ewangelii z dnia. Systematycznie z niej korzystam i jest mi pomocna w życiu słowem Bożym danego dnia.
 • Ewelina K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-02-07
  Super książki na każdy dzień, do przemyśleń i rozważań.
 • Piotr W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-01-24
  Idealna książka do codziennego rozwoju duchowego mającego na celu "usłyszenie" głosu Pan w każdym dnia kierowanego do mnie osobiście. Bardzo rozwijające duchowość i wrażliwość na Pana, nasze postrzeganie rzeczywistości innych ludzi oraz stosunku i relacji pytania. 15 min dziennie. Gorąco polecam.
 • Bernadetta R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-01-18
  Po książkę „Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Tom 1. Okres Adwentu, Narodzenia Pańskiego, Wielkiego Postu, Wielkanocy, Okres Zwykły (tygodnie I-VIII) „ sięgnęłam za sprawą tych wszystkich dobrych opinii w Internecie. Jestem zachwycona. Pozycja, która czaruje przekazem, rozbudza wiarę, jest świetna. Podpisuje się pod tymi wszystkimi dobrymi opiniami obiema rekoma.
 • Malwina B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-01-16
  Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Tom 1. Okres Adwentu, Narodzenia Pańskiego, Wielkiego Postu, Wielkanocy, Okres Zwykły (tygodnie I-VIII)  to must have dla każdego katolika, dla każdego wierzącego. Pięknie wydana, z pięknym przekazem, doskonała opcja na prezent moim zdaniem. Polecam.
 • Martyna U. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-01-11
  O książkę „Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Tom 1. Okres Adwentu, Narodzenia Pańskiego, Wielkiego Postu, Wielkanocy, Okres Zwykły (tygodnie I-VIII)” sięgnęłam gdyż poleciła mi koleżanka, kiedyś czytałam fragmenty u niej w domu, w końcu stwoerdziłam, że musze mieć egzemplarz dla siebie. Cudna, polecam z całego serduszka.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 17. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 17. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 17. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 17. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 17. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 17. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 17. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 17. czerwca, poniedziałek
0,00 zł

O Autorze


839093
Ładowanie...