Model plastikowy Polski Jacht Typu Kecz Bermudzki
Stocznia jachtowa im. Leonida Teligi w Szczecinie podejmując się zbudowania jachtu Polonez zagwarantowała bardzo krótki czas budowy (około 6 miesięcy), co pozwalało na dobre przygotowanie jachtu i kapitana Krzysztofa Baranowskiego - reprezentanta Polski - do IV Transatlantic Singlehanded Race (Atlantyckich Regat Samotników). Start w Regatach był dla kpt. Krzysztofa Baranowskiego oraz Poloneza bardCzytaj więcej
- Producent: Mirage
- Data premiery: 2022-03-03
- Okładka: pudełko
- Wymiary: 354 x 245
więcej parametrów
Opis produktu
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3210386
Tytuł
Model plastikowy Polski Jacht Typu Kecz Bermudzki
Producent
Wiek od (lata)
16
Liczba elementów zakres
Do 49
Kolor
wielokolorowy
Język
polski
Język oryginału
polski
Typ okładki
pudełko
Wymiary
354 x 245
Wysokość
245 mm
Długość
354 mm
Głębokość
50 mm
Kraj pochodzenia
Polska
Szerokość
340 mm
Data premiery
2022-03-03
Nasza cena
68,99 zł
Symbol produktu:
201102
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Model plastikowy Polski Jacht Typu Kecz Bermudzki” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










