Mniedźwiedź

  1 ocena

Co zrobić z wielkim, wrednym niedźwiedziem, który przyszedł nieproszony i nie chce sobie pójść? Dowcipna książka obrazkowa dla dzieci i dorosłych o tym, co nas dręczy i gnębi – i od czego trudno się uwolnić.„Zakaz wstępu dla niedźwiedzi”? „Niedźwiedziom dziękujemy”? Niestety, to na nic, niedźwiedź po prostu włazi i już. I szybko się okazuje, że wcale niCzytaj więcej

więcej parametrów
Polecamy inne produkty z serii Bajki o zwierzętach
Zobacz wszystkie

O książce

Co zrobić z wielkim, wrednym niedźwiedziem, który przyszedł nieproszony i nie chce sobie pójść? Dowcipna książka obrazkowa dla dzieci i dorosłych o tym, co nas dręczy i gnębi – i od czego trudno się uwolnić.

„Zakaz wstępu dla niedźwiedzi”? „Niedźwiedziom dziękujemy”? Niestety, to na nic, niedźwiedź po prostu włazi i już. I szybko się okazuje, że wcale nie ma zamiaru odejść. Zwalisty i paskudny, chodzi za człowiekiem krok w krok, a jego przytłaczająca obecność utrudnia wszystkie zajęcia i psuje każdą zabawę.

Na dodatek nic na niego nie działa: ani prośby, ani groźby, ani mądre rady, ani nawet tabletki na niedźwiedzie. Nie da się przed nim uciec i żadnym sposobem nie da się sprawić, żeby zniknął. Czy to znaczy, że zostanie już na zawsze?

Mniedźwiedź to zabawna i dająca do myślenia historia o życiu z tym, czego bardzo chcielibyśmy się pozbyć. Książka dla wszystkich – małych i całkiem dużych. Bo przecież każdy z nas ma swojego niedźwiedzia. Prawda?

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3223303
Tytuł
Mniedźwiedź
Producent
Język
polski
Język oryginału
włoski
Liczba stron
48
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2022-03-16
Rok wydania
2022
Wymiary
229 x 166
Waga
0.28 kg
Wysokość
166 mm
Długość
229 mm
Głębokość
11 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
165 mm
Nasza cena
25,39 zł
Symbol produktu:
9788381502931

Opinie i recenzje książki Mniedźwiedź

Dziękujemy za Twoją ocenę!
4,0/5
 
1 ocena
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.Jak działają recenzje
Sortuj
Od najwyższej oceny
  • Avatar recenzenta
    Zakup niezweryfikowany
    4.0
     
    2024-03-10Recenzja zweryfikowana
    „Kiedy przychodzi niedźwiedź, nie ma na to rady... Przychodzi i już.” Tak, przychodzi nieproszony i zaczyna zamieniać życie w koszmar. Jest głośny, nieznośny, wredny, złośliwy i okrutnie uciążliwy. Chodzi za nami krok w krok, zawsze wie gdzie idziemy, nawet kiedy my tego nie wiemy. Jest zawsze gdzieś obok, czasem znika, ale tylko na chwilkę. Odbiera siłę, odwagę i radość. Przez niego, najprostsze czynności stają się trudne i męczące albo wręcz niemożliwe do wykonania. Nawet sen nie daje wytchnienia. Wszystko traci sens... Taki niedźwiedź może przypałętać się do każdego. Często bez żadnego powodu, a innym razem zaproszą go łzy i smutek. „Mniedźwiedź” to metaforyczna opowieść o tym co dręczy, czyli o lęku, smutku, a nawet depresji. Niedźwiedź jest symbolem tych trudnych i wyniszczających od środka emocji. Mamy tutaj niezwykle przejmujące i działające na wyobraźnię ilustracje. Kolorystyka utrzymana w tonacjach czerni, szarości i bieli jeszcze dodatkowo potęguje efekt. To książka, która w metaforyczny i lekko humorystyczny sposób ukazuje młodszym czytelników, jak może czuć się osoba cierpiąca na stany lękowe, depresję itp.
    Czy ta recenzja była przydatna?
    00
Dostawa i płatność