Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes

Opracowanie zbiorowe

Miękka

Wydawnictwo : Wydawnictwo Poligraf
Liczba stron : 448

Opis

"Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes" to pasjonująca lektura, która w stylu właściwym powieściom kryminalnym: - odkrywa przed czytelnikiem świat skorumpowanych polityków i urzędników, którzy globalnym korporacjom farmaceutycznym stworzyli korzystne otoczenie prawne, dzięki któremu mogą one działać w sposób typowy dla mafii ? tyle że całkiem legalnie. Na mocy tak spreparowanego prawa całe narody, m.in. naród polski, są okradane, bo za pomocą tzw. systemów opieki medycznej pieniądze pochodzące z kieszeni podatników zamiast służyć zdrowiu publicznemu, zasilają kieszenie tych korporacji. Im więcej przewlekle chorych, tym bardziej puchną budżety systemów opieki zdrowotnej, a więc tym większe są zyski korporacyjne. Zapotrzebowanie na nowych klientów (chorych), a więc większe zyski, zaspokajają powiązane kapitałowo korporacje agro-chemiczne i spożywcze. One to za pomocą toksycznego, przemysłowego rolnictwa i toksycznej żywności sprawiają, że choroby przewlekłe rozprzestrzeniają się w sposób epidemiczny; - ukazuje techniki dezinformacji, które powodują, że ten zbrodniczy system dla przeciętnego człowieka pozostaje właściwie niezauważony, tak jak filmowy Matrix. Korporacje korumpują w tym celu prominentnych naukowców, lekarzy, dziennikarzy, a nawet sędziów; - ujawnia nazwy korporacji i nazwiska osób uwikłanych w tę mafijną działalność przez ostatnie sto lat. Książka nie jest jednak powieścią science fiction ani zbiorem teorii spiskowych, ale poważnym dokumentem, opartym wyłącznie na solidnie udokumentowanych faktach i rzetelnych badaniach naukowych. Źródła są skrupulatnie podane, a więc możliwe do weryfikacji. Mimo naukowych korzeni książka jest napisana przystępnym dla każdego językiem. Książka zawiera też rozdział, który umożliwia krok po kroku pokonanie chorób uważanych za nieuleczalne i skuteczną profilaktykę.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 817021
Tytuł Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes
Autor Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo Wydawnictwo Poligraf
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 448
Data premiery 2018-08-10
Okładka Miękka
Cena okładkowa 59,00 zł
Nasza cena 35,96 zł

Recenzje

6 / 6
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Dodaj recenzję:

oceń produkt:


klient anonimowy

| 21-08-2018
Na początku myślisz, że to jakieś teorie spiskowe, ale wszystko jest solidnie dowiedzione. Życie jest zaskakujące. Sądzisz, że dużo wiesz o otaczającym świecie, ale prawda jest inna. Współczesny marketing tak wyprał nam mózgi, że mylimy to, co w mediach z rzeczywistością. Autor podaje też praktyczne metody wyjścia z tego zaklętego kręgu dla naszego własnego dobra. W sumie genialna i bardzo wartościowa książka.

klient anonimowy

| 12-09-2018
Zagłębisz się w tajemnice korporacji, rządów, systemów opieki medycznej i zobaczysz obrazek jakby prosto z Matrixa. Ale to jest bardziej przerażające niż film, bo jest prawdziwe. Na szczęście jest też realna droga ucieczki dostępna dla każdego, choć nie jest łatwa. Warto ją poznać, by nie być nieświadomym, zmanipulowanym niewolnikiem tego systemu i zacząć żyć pełnią życia.

klient zarejestrowany który nie kupił tego produktu

| 12-10-2018
Zajawka wydawnictwa o tej książce to cała prawda. Aż dziwne, bo zwykle koloryzują, ale nie tym razem. Książka, a właściwie podane tam fakty i badania wbijają w fotel. MOże sądzisz, że przesadzam, ale to droga w jedną stronę, jak w filmowym Matrixie, bo potem już nie uwierzysz w te bujdy, którymi nas karmią każdego dnia.

klient anonimowy

| 26-10-2018
Kupiłem ją na początku sierpnia, przeczytałem w 2 dni. Ale to jeszcze nic. Zastosowałem zalecenia co do diety ketogenicznej (choć się obawiałem, że nie dam rady, no i łatwo nie było) i suplementacji i... NIE MA ŁUSZCZYCOWEGO ZAPALENIA STAWÓW! No i posiłki (tego się bałem) są super smaczne. Czuję się doskonale, a zapomniałem już jak to jest!!!!

klient anonimowy

| 19-11-2018
Chorowałem na RZS przez wiele lat. Każdy, kto to przeszedł lub przechodzi, wie co to za koszmar. Lekarze mówią, że to nieuleczalne, a ja mimo to próbowałem już chyba wszystkiego, ale nie pomagało. Tą książkę kupiłem 3 miesiące temu. Wciągnęła mnie i przeczytałem najszybciej. jak się dało, bo zrozumiałem, że byłem oszukiwany. Bez wahania zacząłem stosować polecany sposób odżywiania, suplementacji i kilka jeszcze innych elementów terapii. I teraz nic nie boli, nie ma stanów zapalnych, a wg lekarza jestem zdrowy. No więc jak to jest z tą nieuleczalnością? Mit? Dokładnie. Będę teraz to rozgłaszał, gdzie się da!

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 21-12-2018
Książkę przeczytałam "jednym tchem",autor potwierdził w niej wszystko to co już wiedziałam,ale obawiałam się o tym rozmawiać,gdyż większość ludzi niestety nie zdaje sobie sprawy z tego jak jesteśmy traktowani i manipulowani.Moja rodzina uważała mnie za jakiegoś "odszczepieńca",ale ja zawsze czułam ,że prawda o leczeniu i żywieniu jest inna niż to nam się przedstawia.Uważam,że książkę tą powinien przeczytać każdy,zdrowy-by zdrowie zachować,chory-by wyzdrowieć.Polecam tę książkę wielu moim znajomym,są mi wdzięczni,gdyż każdy znajdzie w niej coś dla siebie.Brawo dla autora,który w bardzo usystematyzowany sposób przestawił wszystkie informacje ,które mogą poprowadzić każdego ku zdrowszemu,bardziej świadomemu życiu.Polecam!!!!

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 03-01-2019
Bardzo wartościowa książka. Otworzy oczy nie jednemu. W zasadzie o tym już wcześniej wiedziałam, a jak napomknęłam gdzieś na ten temat to niektórzy traktowali mnnie jak oszołoma. Ciekawa lektura i cenne wskazówki. Polecam!

Dostawa

czas dostawy przedpłata za pobraniem
28 Sierpień, Środa 0,00 zł Niedostępne
30 Sierpień, Piątek 5,99 zł Niedostępne
28 Sierpień, Środa 7,99 zł Niedostępne
28 Sierpień, Środa 8,99 zł 11,99 zł
27 Sierpień, Wtorek 8,99 zł Niedostępne
27 Sierpień, Wtorek 10,99 zł 13,99 zł

Płatność:

płatność za pobraniem

przelew bankowy

płatność on-line

Produkty od Autora:

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...