Xi

Mistrz Baśni. Edukacyjna gra fabularna

Mistrz Baśni to edukacyjna gra fabularna, która zapewnia wspólną zabawę dla całej rodziny lub grupy przyjaciół, trenuje wyobraźnię, posiada walory edukacyjne i uczy rozwiązywania konfliktów. Autorem gry jest Marcin Kubiesa, a jej powstanie umożliwiła społecznościowa zbiórka w jednym z internetowych serwisów. W ramach rozgrywki wcielamy się w odważnych rycerzy, mądre czarodziejki, ciekawskich podróCzytaj więcej

Mistrz Baśni to edukacyjna gra fabularna, która zapewnia wspólną zabawę dla całej rodziny lub grupy przyjaciół, trenuje wyobraźnię, posiada walory edukacyjne i uczy rozwiązywania konfliktów. Autorem gry jest Marcin Kubiesa, a jej powstanie umożliwiła społecznościowa zbiórka w jednym z internetowych serwisów. W ramach rozgrywki wcielamy się w odważnych rycerzy, mądre czarodziejki, ciekawskich podróżników, a następnie prowadzimy swoją drużynę ku ekscytującym wyzwaniom - odkrywamy zapomniane ruiny, rozwiązujemy zagadki, poznajemy tajemnice i spotykamy przerażających przeciwników. Słowem: stajemy się prawdziwymi herosami, którzy przeżywają niezwykłą przygodę!

Dla kogo przeznaczona jest gra Mistrz Baśni?

Mistrz Baśni jest autorską grą fabularno-edukacyjną przeznaczoną dla dzieci od 5. roku życia i zaprojektowaną dla rodzin oraz osób pracujących z dziećmi. Rozgrywka oparta jest na jasno wyjaśnionych zasadach klasycznych gier RPG, dostosowanych jednak do potrzeb i oczekiwań najmłodszych graczy.

Jak grać w Mistrza Baśni?

Jeden z uczestników przyjmuje rolę tytułowego Mistrza Baśni, czyli osoby rozpoczynającej opowieść i prowadzącej całą grę. Pozostali słuchacze siedzący przy wspólnym stole na bieżąco reagują na narrację, tworzą własnych wyjątkowych bohaterów z określonymi cechami (jak na przykład siła, zręczność czy umysł) i zdolnościami oraz kierują ich poczynaniami w ramach wspólnie tworzonej historii. Źródłem wskazówek i inspiracji jest główny podręcznik wprowadzający w baśniowy świat i kolejne klasy postaci, a także klimatyczne ilustracje oraz obrazki do wydrukowania, które z pewnością przydadzą się podczas zabawy.

Mistrz Baśni - zawartość

Gra Mistrz Baśni składa się ze 170 stron formatu A4 w twardej oprawie i z klimatyczną szatą graficzną. Ilustracje doskonale sprawdzą się jako kolorowanki, a sama wyczerpująca instrukcja wprowadza w świat gier fabularnych, zawiera komentarz pedagoga i psychologa oraz precyzyjnie tłumaczy zasady rozgrywki za pomocą praktycznych porad.

Gra Mistrz Baśni - opinie


Gra Mistrz Baśni to doskonała propozycja dla rodzin i grup dzieci w szkole czy przedszkolu. Autor zadbał nie tylko o klimatyczną przygodę, która pobudza wyobraźnię i trenuje kreatywność, ale także o promocję najlepszych możliwych życiowych postaw: wzajemną współpracę, pomysłowość, przyjaźń oraz pokojowe rozwiązywanie problemów. W ramach wspólnej zabawy budujemy relacje, uczymy się jak radzić sobie z porażkami, nabieramy pewności siebie, odkrywamy dobrą stronę empatii czy współczucia, ćwiczymy pamięć i koncentrację, a nade wszystko - poznajemy pasjonujący świat wymyślania i opowiadania własnych historii. Zanurz się w baśniowej przygodzie już dziś!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3235131
Tytuł
Mistrz Baśni. Edukacyjna gra fabularna
Minimalny wiek graczy
3
Wymiary produktu [mm]
306 x 217
Długość
306
Głębokość
306
Wysokość
217
Data premiery
2022-02-23
Nasza cena
111,29 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Mistrz Baśni. Edukacyjna gra fabularna” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł
3235131
Ładowanie...