Miss Bee T.3 Miss Bee i duch ambasady
Eleganckie rauty, spotkania na szczycie i niepokojące siły we włoskiej ambasadzie Londyn, 1925 rok. Leonida Bernab znajduje wreszcie dla swojej żywiołowej córki Beatrice idealne zajęcie: posadę sekretarki we włoskiej ambasadzie. Miss Bee musi więc odnaleźć się zarówno w biurze, jak i podczas prestiżowych wydarzeń gromadzących londyńską i międzynarodową socjetę. Do ambasady przybywają dyrektoCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Sonia Draga
- Data premiery: 2026-05-27
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 312
- Wymiary: 206 x 145
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3741271
Tytuł
Miss Bee T.3 Miss Bee i duch ambasady
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
312
Typ okładki
miękka
Data premiery
2026-05-27
Rok wydania
2026
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
206 x 145
Waga
0.41 kg
Wysokość
145 mm
Długość
206 mm
Głębokość
25 mm
Szerokość
145 mm
Nasza cena
37,09 zł
Symbol produktu:
9788368542592
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Miss Bee T.3 Miss Bee i duch ambasady” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









