Xi
Polecamy podobne produkty

Mini Waffle 500 elementów - wspaniałe klocki dla małych budowniczych!

Mini Waffle 500 elementów firmy Marioinex są w całości wykonanane w Polsce. Mają dobrze znany, miło kojarzący się kształt - wafla lub gofra. Każdy klocek posiada 10 wypustek i 4 otwory. Można je dowolonie łączyć, jak puzzle i tworzyć niesamowite konstrukcje 2D lub 3D.

Firma Marioinex jest firmą rodzinną założoną przez Halinę i Marianka Suchanków w 1986 roku. Obecnie w jej rozwoju pomaga już trzecie pokolenie.

Mini Waffle 500 elementów - na czym polega ich wyjątkowość?

Zabawa klockami Mini Waffle 500 elementów nie tylko relaksuje, ale także pełni znaczące funkcje edukacyjne - rozwija wyobraźnię przestrzenną, pobudza kreatywność oraz pomaga w ćwiczeniu motoryki małej. Dzieci mogą tworzyć między innymi wspaniałe samochody, zwierzątki, domki a także wiele innych samodzielnie zaprojektowanych konstrukcji. Wybudowanie własnego modelu jest źródłem ogromnej satysfakcji. Zabawa klockami w grupie uczy dzielenia i ustalania kompromisów.

Klocki Mini Waffle 500 elementów cechują się wysoką jakością wykonania, interesującym designem oraz funkcjonalnością. Ich zalety zostały docenione przez wielu specjalistów i nagrodzone w rożnych konkursach.

Zabawka jest niesamowita w swej konstrukcji - z jednej strony prosta, a z drugiej nowoczesna i dająca tak wiele możliwości! Kolorowe klocki są wytrzymałe i zachęcają do tworzenia pomysłowych modeli. Maluchy są nimi zachwycone!

Klocki Mini Waffle 500 elementów przeznaczone są dla dzieci już od 3. roku życia. Jednak zabawa nimi dstarczy również wiele radości rodzicom lub opiekunom towarzyszącym w zabawie maluchom. Wspólne budowanie będzie świetną okazją do poglębienia relacji i miłego spędzenia czasu razem.

Mini Waffle 500 elementów - opinie

Materiał, z którego wykonane są klocki jest bezpieczny dla dzieci. W dotyku nieco przypomina gumę - jest miękki i elastyczny.

Klocki Mini Waffle 500 elementów są kolorowe, czym zachęcają do zabawy. Lubią z nich budować zarówno maluchy jak i starsze dzieci. Wyobraźnia nie ma granic! Tego rodzaju klocki będą z pewnością świetnym prezentem dla każdego dziecka i są gwarantem wspaniałej zabawy na wiele godzin.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

820724
Ładowanie...