Minecraft. Matematyka. Megazadania. 7+ (Brad Thompson) - tantis.pl
Xi

Minecraft. Matematyka. Megazadania. 7+

Brad Thompson, Dan Lipscombe

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: HarperKids
Liczba stron: 64
Serie: Minecraft

Kup w zestawie:

Minecraft. Matematyka. Megazadania. 7+
5/5
18,29 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
52,17 zł

SUPER CENA

Cena detaliczna: 24,99 zł

18,29 zł

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 15,74 zł

Opis

Chcesz uczyć się matematyki w świecie ulubionej gry? "Minecraft. Matematyka. Megazadania. 7+" to matematyczna przygoda w sam raz dla gracza! Zbiór rewelacyjnych zadań opracowano z myślą o uczniach szkoły podstawowej, ale nawet starsi gracze znajdą tu coś dla siebie. Odkrywaj świat Minecrafta dzięki ciekawym ćwiczeniom rozwijającym logiczne myślenie i uczącym wykonywania różnych obliczeń. Brad Thompson oraz Dan Lipscombe opracowali wspaniałą opowieść pełną matematycznych wyzwań! Czy podejmiesz wyzwanie Megazadań?

3 x M! "Minecraft. Matematyka. Megazadania. 7+" to pozycja przeznaczona zwłaszcza dla prawdziwych miłośników Minecrafta. Megazadania uczą podstaw matematyki w bardzo ciekawy sposób. Eksplorując kolejne biomy i rozwiązując zróżnicowane zagadki, uczniowie wykonują kolejne misje, zdobywając przy tym wiedzę. W bardzo przyjemny sposób dziecko uzupełnia więc informacje zdobyte w szkole, a ponadto powtarza tematy wielu lekcji. Za każde rozwiązane zadanie gracz otrzymuje skarby, które później wymienia na nagrody. Książka zawiera ćwiczenia z różnych działów matematyki. Znajdziecie tu dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, ułamki czy geometrię.

Megazadania prezentują również wciągającą przygodę Jacoba i Cali. Czytelnik poznaje ciekawą opowieść oraz pomaga bohaterom w pokonywaniu wyzwań, rozwiązując różne zadania. To wprost idealne połączenie ulubionej gry z edukacją! Książkę wydano na licencji Mojanga, więc jest oficjalnym produktem w świecie Minecrafta. Co więcej, o poprawność merytoryczną zawartości polskiego wydania zadbał doświadczony nauczyciel matematyki. To znakomity pomysł na prezent nawet dla tych uczniów, którzy niezbyt lubią rozwiązywanie zadań matematycznych. Być może dzięki tej przygodzie bardziej zainteresują się niesamowitym światem liczb!

Minecraft to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier, które zapisały się w historii elektronicznej rozrywki. Prosta rozgrywka stawiająca przede wszystkim na pomysłowość graczy, przemierzających otwarty świat i wznoszących z zebranych materiałów różne konstrukcje, była prawdziwym przełomem. To gracz decyduje, jak będzie przebiegała jego przygoda oraz w jaki sposób zaprojektuje własny budynek. Wokół Minecrafta zebrała się już olbrzymia społeczność konstruktorów, prezentujących swoje pomysły i wspólnie tworzących niesamowity klockowy świat gry. Potencjał edukacyjny tej rozgrywki dostrzegli nie tylko projektanci gier, ale także wydawcy książek, podręczników oraz materiałów pomagających w nauce.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3241434
Tytuł Minecraft. Matematyka. Megazadania. 7+
Autor Brad Thompson, Dan Lipscombe
Wydawnictwo HarperKids
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 64
Data premiery 2022-04-27
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 297 x 210
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.21
Cena detaliczna 24,99 zł
Nasza cena 18,29 zł
Serie: Minecraft

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Ewelina

Klient niezweryfikowany

4/5
| 25-09-2022 | Recenzja zweryfikowana
Dzięki bohaterom ze świata Minecrat dzieci mogą przeżyć serię fantastycznych przygód, przyswajając sobie jednocześnie wiedzę z matematyki. Jacob i Cali wraz z naszymi dziećmi wyruszą w różne przygody. Podejmą się wiele zadać i wyzwań budowlanych oraz wyruszą w poszukiwanie przygód, starającą się omijać natrętne moby. Każde zadanie to inna przygoda, w której zdobywa się określoną liczbę szmaragdów. Atrakcją tej serii jest to, ze możemy zdobyte szmaragdy wymienić na różne przedmioty, które znajdują się na końcu książeczek. Są tutaj zadania łatwiejsze i trudniejsze. Jak je rozpoznać? Przy niektórych z zadań są ikonki jednego lub dwóch serc. Na końcu książeczek znajdują się odpowiedzi do zadań. Książeczki podzielone są na rozdziały, których nazwy odpowiadają biomom ze świata Minecerat. I tak dzieci dowiedzą się m. in. Jak liczy się po 2, po 5, po 10, mnożyć i dzielić, poznają jednostki miary oraz różne figury i bryły geometryczne. Poznają wartość pieniądza i wieli innych zagadnień z działu matematyki. W grze Mincerat zbiera się drewno by zbudować dom i różne narzędzia. Owce, krowy i świnie to zwierzęta niezbędne do wytworzenia żywności. Sadzenie marchewki, buraków i pszenicę by coś nasi mali bohaterowie mogli zjeść. I dokładnie tak są skonstruowane polecenia zadań. Polegają na szukaniu surowców i wytworzeniu z nich różnych rzeczy. Z prostopadłościanów można zbudować dom. Marchew można wymienić na szmaragdy. Każdy rozdział kończy się: ”Podsumowaniem przygody” Nasi bohaterowie cieszą się z tego co udało im się osiągnąć ( dzieci z zdobytej wiedzy) i robią listę nowych zadań. Matematyka. Mega zadania dla dzieci od 7 i 8 roku życia do książka, która zapewnia zabawę i naukę przez wiele dni. Są tutaj zadania przygotowane pod konkretny wiek dziecka. Kolorowe ilustracje i zadania o tematyce pochodzącej ze świata Jacoba i Cali sprawiają, że dziecko bardzo chętnie siada z ołówkiem ręce i chce wyruszyć w przygody pełne wrażeń i matematycznej wiedzy. Jeśli wasze dzieci lubią kultowa grę Minecerat to myślę, że dzięki tej serii, która przeznaczona jest od 7 do 12 lat, pokochają matematykę.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...