Xi

Mindfulness. Trening uważności. Jak znaleźć spokój w pędzącym świecie (z płytą CD)

Williams Mark, Penman Danny

(okładka miękka)

Wydawnictwo : Edgard
Liczba stron : 216

Opis

Mindfulness to metoda treningu umysłowego, dzięki której zrozumiesz, że dobre samopoczucie i życie w harmonii ze sobą samym wpływa na każde działanie i dodaje odwagi w radzeniu sobie z codziennymi przeciwnościami. Poznaj sprawdzony ośmiotygodniowy program, nawiązujący do terapii poznawczej opartej na uważności (MBCT), wykorzystywanej z sukcesami m.in. w leczeniu depresji. Odzyskaj radość życia i naucz się, jak radzić sobie w walce ze stresem oraz rozdrażnieniem, w dobie codziennego zabiegania i chronicznego braku czasu. Doskonałym uzupełnieniem książki jest płyta z medytacjami, dzięki którym zaczniesz świadomie doświadczać chwili obecnej i docenisz ?tu i teraz?. ?Pragniesz żyć pełniej i szczęśliwiej? Zdecydowanie polecam przystępne metody, które znajdziesz w książce Mindfulness. Trening uważności?. ? Daniel Goleman, autor bestsellera Inteligencja emocjonalna ?Spokój w świecie zewnętrznym jest możliwy pod warunkiem, że odczuwamy spokój wewnętrzny. Książka Marka Williamsa i Danny?ego Penmana pozwala ten stan osiągnąć?. ? Goldie Hawn, amerykańska aktorka ?Książka godna polecenia. Przedstawia praktykę uważności, dzięki której możemy doświadczać pełni życia, tu i teraz?. ? Dagmara Gmitrzak, trenerka rozwoju osobistego, terapeutka, socjolog, autorka książek MARK WILLIAMS ? profesor psychologii klinicznej na Uniwersytecie Oksfordzkim, dyrektor Oxford Mindfulness Centre. Jeden z twórców terapii poznawczej opartej na uważności (MBCT). DANNY PENMAN ? doktor biochemii, dziennikarz ?Daily Mail?, współpracujący również z ?The Independent? oraz telewizją BBC. Współautor i autor poradników poświęconych zagadnieniu mindfulness.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 458403
Tytuł Mindfulness. Trening uważności. Jak znaleźć spokój w pędzącym świecie (z płytą CD)
Autor Williams Mark, Penman Danny
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 216
Data premiery 2014-09-12
Rok wydania 2014
Wymiary produktu [mm] 163 x 15 x 236
Okładka Miękka
Cena okładkowa 39,90 zł
Nasza cena 23,48 zł

Recenzje

5 / 6
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 09-01-2015
Świetna książka, napisana w bardzo dostępny sposób. Zdecydowanie polecam przeczytanie jej wszystkim którzy chcą na co dzień funkcjonować spokojnie, z uśmiechem, realizować się zawodowo ale ominąć stresy i nerwice związane z odpowiedzialnością.

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 16-02-2016
Doskonale napisana: prosto i zrozumiale, ćwiczenia wyjaśnione doskonale są do ogarnięcia. Efekty musicie sprawdzić sami ja zakochałam się w medytacji z rodzynką - często zamiast rodzynki biorę kawałek czarnej czekolady no i niech mi kto powie że się nie da:)))))

Dostawa

czas dostawy przedpłata za pobraniem
25 Wrzesień, Środa 0,00 zł Niedostępne
30 Wrzesień, Poniedziałek 5,99 zł Niedostępne
26 Wrzesień, Czwartek 7,99 zł Niedostępne
26 Wrzesień, Czwartek 8,99 zł 11,99 zł
25 Wrzesień, Środa 8,99 zł Niedostępne
25 Wrzesień, Środa 10,99 zł 13,99 zł

Płatność:

płatność za pobraniem

przelew bankowy

płatność on-line

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

)
Ładowanie...