Miłość i inne rośliny pnące
"Miłość i inne rośliny pnące" to swoisty autoportret rozproszonej świadomości, w której codzienność ("kawa rozpuszczalna", "konferencja", "tatuaż w pociągu") przenika się z mitologią i metafizyką ("Frida Kahlo mówiąca ciii", "nowy bóg / sztuczna inteligencja"). W świecie po miłości, po ojcu, po Bogu, poeta staje się tym, kto "przerysowuje pod światło", próbując zachować cień drugiego człowieka - śCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Liberum Verbum
- Data premiery: 2026-05-08
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 60
- Wymiary: 209 x 146
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3757543
Tytuł
Miłość i inne rośliny pnące
Wydawnictwo
Liczba stron
60
Typ okładki
miękka
Data premiery
2026-05-08
Rok wydania
2025
Wymiary
209 x 146
Wysokość
146 mm
Długość
209 mm
Nasza cena
21,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Miłość i inne rośliny pnące” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










