Mięśnie mam od miłości. O macierzyństwie
To nie jest książka o macierzyństwie rozumianym jako doświadczenie prywatne ani o rodzinie pojmowanej jako bezpieczna enklawa. To książka o wstydzie będącym narzędziem kontroli oraz o pracy, która nie ma nazwy, choć podtrzymuje całe życie społeczne. To także opowieść o rodzinie pozostawionej samej sobie przez państwo, za to doskonale obsługiwanej przez rynek. O ciele - rodzącym, karmiącym, zmęcCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Karakter
- Data premiery: 2026-03-16
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 224
- Wymiary: 208 x 137
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3725461
Tytuł
Mięśnie mam od miłości. O macierzyństwie
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
224
Typ okładki
miękka
Data premiery
2026-03-16
Rok wydania
2026
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
208 x 137
Waga
0.3 kg
Wysokość
137 mm
Długość
208 mm
Głębokość
19 mm
Szerokość
130 mm
Nasza cena
45,79 zł
Symbol produktu:
9788368615081
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Mięśnie mam od miłości. O macierzyństwie” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









