Xi
 » Zabawki  » Pojazdy i kolejki  » Pojazdy miejskie  » Autobusy

Podróżuj wygodnie po mieście oficjalnie licencjonowanym tramwajem Siemens od Dickie Toys!

Tramwaj Siemens nie tylko wygląda jak prawdziwy, ale jego bogate detale i wiele funkcji zapewniają realistyczne wrażenia w zabawie. Pojazd jednocześnie rozwija zdolności motoryczne małych rączek dziecka.

W Dickie Toys dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w branży wiemy, jak poprzez zabawę inspirować i stymulować dzieci w każdym wieku.

Zarówno w pokoju dziecięcym, jak i poza nim, Twoje dziecko z pewnością będzie radośnie i chętnie odrywać tajniki motoryzacji z Dickie Toys!

  • Oficjalny tramwaj licencjonowany przez Siemens model Avenio ma szczegółowo oddane wnętrze, wygląda jak prawdziwy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz

  • ŻADNE tory nie są mu potrzebne — ten tramwaj jeździ na prawdziwych kołach, wyposażony w otwierane drzwi, które odsłaniają misternie oddane w detalach wnętrze pojazdu.

  • Sterowany tramwaj z przegubami – łatwy w prowadzeniu, dodatkowo sterowanie ułatwia mechanizm kierowniczy na dachu i przeguby, które pozwalają sprawnie pokonywać wszelkie zakręty.

  • Gwiazda miasta zabawek — ten turkusowy tramwaj miejski to wymarzone rozszerzenie każdej dziecięcej kolekcji autek, ma długość 40 cm, przeznaczony dla wszystkich miłośników motoryzacji od 3 roku życia.

  • Dickie Toys – marka pojazdów dla dzieci z 50 – letnim doświadczeniem, której od zawsze przyświeca jeden cel: wywołać uśmiech na twarzach dzieci, dzięki Dickie Toys dziecko trenuje motorykę i poznaje zasady bezpieczeństwa na drodze.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3378602
Ładowanie...