Miasto iluzji. Pistolety
I tom uzależniającej historii, w której nic nie jest oczywiste Osiem lat po brutalnym zabójstwie Artura Sosnowskiego jego kolega, Marcin Bielawski, nieoczekiwanie dostaje propozycję, by dokończyć scenariusz, który wspólnie pisali. Sprawą interesuje się też dziennikarz tabloidu, Andrzej Rulewski. Ktoś bardzo chce, by pokopał w niej naprawdę głęboko Warszawa, październik 2017 roku. Z młodym Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Sonia Draga
- Data premiery: 2020-04-15
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 424
- Wymiary: 205 x 143
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2838549
Tytuł
Miasto iluzji. Pistolety
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
424
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2020-04-15
Rok wydania
2020
Wymiary
205 x 143
Waga
0.45 kg
Wysokość
23 mm
Długość
205 mm
Głębokość
143 mm
Szerokość
140 mm
Nasza cena
25,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Miasto iluzji. Pistolety” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









