Xi
Polecamy podobne produkty

"Metoda Opukiwania. Rewolucyjny system na bezstresowe życie" to książka Nicka Ortnera opowiadająca o opracowanej przez niego nowej technice pomagającej radzić sobie z pozornie niemożliwymi sytuacjami. Złość, chroniczny ból, uzależnienia, strach, lęk, a także kontrola wagi, finansowa obfitość, ulga w stresie - wszystko można przełamać dzięki tytułowemu Opukiwaniu, znanemu także jako EFT, potężnemu narzędziu poprawiającego życie na praktycznie każdym poziomie.

Autor przekazuje w swojej książce wiedzę na temat korzystania z Techniki Emocjonalnej Wolności. Powstała ona na podstawie zasad starożytnej akupresury i współczesnej psychologii. Opukiwanie koncentruje się na zakończeniach konkretnych meridianów - ćwiczący dotykają określone punkty, skupiając się na konkretnych negatywnych emocjach lub fizycznych odczuciach. Opukiwanie w połączeniu z wypowiadanymi słowami pomaga uspokoić system nerwowy, a w rezultacie odzyskać równowagę energii w ciele i przeprogramować umysł tak, by zaczął reagować w zdrowy sposób.

Książka "Metoda Opukiwania. Rewolucyjny system na bezstresowe życie" wprowadza czytelników w czynności potrzebne, by rozpocząć opukiwanie, a także opisuje historię i nowatorskie podejście naukowe, które za nim stoi. Autor uwzględnił również instrukcje krok po krok, ćwiczenia, diagramy i arkusze, które całościowo uczą jak korzystać z tytułowej metody i rezultacie opukiwać najróżniejsze problemy. Nic Ortner z pasją opowiada o niewiarygodnych, z życia wziętych historiach, udowadniając jak skuteczne jest praktyczne zastosowanie opracowanej przez niego metody.

Autor nakręcił film dokumentalny o swojej technice, jest również organizatorem corocznego wydarzenia o światowym zasięgu, które odbywa się w Internecie i w którym wzięło udział już ponad milion osób. Jest przy tym dynamicznym, inspirującym mówcą prowadzącym na całym świecie sesje opukiwania, które zmieniają życie ludzi na lepsze. "Metoda Opukiwania. Rewolucyjny system na bezstresowe życie" pozwala zdobyć wiedzę potrzebną do uwolnienia się z leków i oczyścić się z ograniczających przekonań, które powstrzymują nas przed stworzeniem takiego życia, jakiego pragniemy. Nick Ortner stworzył łatwą i szybką technikę, którą można opanować w zaledwie kilka minut, stosować wszędzie i właściwie wobec każdego problemu - a dzięki temu doświadczać natychmiastowych rezultatów.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

485385
Ładowanie...