Xi
 » Zabawki  » Zabawki plastyczne  » Pieczątki i stempelki dla dzieci

Dzieci pokochają stawianie własnych pieczątek. Użyj czterokolorowej podkładki do stempli i 71 solidnych gumowych stempli o drewnianych rączkach, aby uzupełnić wypełnioną zabawą 25-stronicową książkę do ćwiczeń czytania, pisania i wczesnych umiejętności matematycznych. Twórz karty, personalizuj projekty artystyczne, zeszyty i wiele innych rzeczy za pomocą wielkich i małych liter, cyfr, symboli i znaków interpunkcyjnych. Wszystkie materiały można przechowywać w stabilnej drewnianej tacy. Możliwości są nieograniczone.

Cechy:
- Zestaw drewnianych stempli do liter i cyfr z 25-stronicową książeczką do nauki stempli.
- Zawiera 71 drewnianych, dużych i małych liter, cyfr, symboli i znaków interpunkcyjnych, czterokolorowy, zmywalny tusz do stempli.
- Ilustrowany zeszyt ćwiczeń o wymiarach 8,5" x 11,5" zawiera 25 stron stemplowania i nauki czytania, pisania i początkujących umiejętności matematycznych.


- Wspaniałe do tworzenia spersonalizowanych kartek, projektów artystycznych, okładek książek i nie tylko; zachęca do drobnych umiejętności motorycznych, językowych i liczbowych oraz umiejętności rozwiązywania problemów.
- Doskonały prezent dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat, do praktycznej zabawy bez ekranu.

Wymiary opakowania: 28x26x4cm
Wiek: 4+

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3321714
Ładowanie...