Xi

Maybe You. Westwood Academy. Tom 2

Przed czytelnikami wyczekiwana kontynuacja losów Natalie i Blaise’a – bohaterów książki "For Sure Not You!" autorstwa polskiej pisarki Weroniki Ancerowicz. Natalie i Blaise rozpoczynają drugi semestr ostatniej klasy w Westwood Academy. Jednak oboje zachowują dystans, mając nadal w pamięci okoliczności ich ostatniego spotkania. Tymczasem Natalie coraz gorzej radzi sobie ze stresem i zaczyna balansoCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: NieZwykłe
 • Data premiery: 2023-04-19
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 397
 • Wymiary: 202 x 145
Polecamy podobne produkty

Przed czytelnikami wyczekiwana kontynuacja losów Natalie i Blaise’a – bohaterów książki "For Sure Not You!" autorstwa polskiej pisarki Weroniki Ancerowicz. Natalie i Blaise rozpoczynają drugi semestr ostatniej klasy w Westwood Academy. Jednak oboje zachowują dystans, mając nadal w pamięci okoliczności ich ostatniego spotkania. Tymczasem Natalie coraz gorzej radzi sobie ze stresem i zaczyna balansować na krawędzi, szukając coraz to nowych dróg ratunku. Wtedy właśnie Blaise przez przypadek dowiaduje się, co dziewczyna robi, by zapomnieć o całym świecie.

Kiedy drogi głównych bohaterów ponownie się krzyżują, na jaw wychodzą kolejne sekrety. Blaise zdaje sobie sprawę, że nie poznaje już dziewczyny, która kiedyś znaczyła dla niego wiele, a która uporczywie tkwiła w jego myślach. Nasz główny bohater musi zdecydować, czy w trosce o swoje dobro lepiej będzie poddać się niechęci do Natalie i zostawić ją samej sobie, czy zaryzykować złamane serce i pomóc jej w odnalezieniu siebie?

O czym jest książka "Maybe You"?

Przede wszystkim to rewelacyjna książka obyczajowa ze świetnie rozpisanymi wątkami trudnych relacji i mocnym akcentem emocjonalnym, który skupia się na tarciach dwójki głównych bohaterów. Jest to także odpowiedź na świetny odbiór pierwszego tomu, w którym czytelnicy zostali wprowadzeni do świata Akademii Westwood.

Książka "Maybe You. Westwood Academy" porusza ważny problem, z którym boryka się spora część młodych ludzi dopiero wchodzących w dorosłość czyli mocno wyśrubowanych wymagań i nieludzkiej presji, którą wywierają na nich najbliżsi. Problemy i zachowanie głównej bohaterki w świetny sposób zobrazują stan, w jakim znajdują się osoby nieustannie goniące normy narzucane przez innych.

Drugi tom serii "Westwood Academy" - opinie

Książka nie bez powodu została tak ciepło przyjęta przez czytelników. Nie tylko wciąga od pierwszych stron, lecz opowiada także historię, która w dzisiejszych czasach wybrzmiewa bardzo realnie. Porusza ważne aspekty, jak choćby depresji, samobójstw i radzenia sobie z niesamowitymi wymaganiami, które nierzadko stawiane są przez najbliższe osoby.

Historia Natalie i Blaise'a pokazuje także, jak wartościowe relacje pomagają zmagać się trudnościami, dając czytelnikom nadzieję, że bez względu na wiek można kochać świadomie i mądrze, a co najważniejsze, że każdy na tak głębokie i szczere uczucie zasługuje.

Książka spełni oczekiwania wielbicieli historii miłosnych w każdym wieku, a lektura, pomimo niełatwych wątków, przyniesie tchnienie nadziei i ukojenie nerwów po ciężkim dniu.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3356855
Tytuł
Maybe You. Westwood Academy. Tom 2
Wydawnictwo
Liczba stron
397
Data premiery
2023-04-19
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
202 x 145
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.33
Długość
140
Głębokość
205
Wysokość
145
Nasza cena
31,00 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,5/5
2 recenzje
 • 5
  1
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 24. maja, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 24. maja, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 24. maja, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 24. maja, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 24. maja, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 24. maja, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 24. maja, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 24. maja, piątek
0,00 zł

O Autorze


3356855
Ładowanie...