Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Matematyka z plusem 4. Podręcznik. Szkoła podstawowa

Podręcznik autorstwa Marty Jucewicz, Piotra Zarzyckiego i Małgorzaty Dobrowolskiej opublikowany przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Według najnowszej podstawy programowej treści omawiane w klasie czwartej nie uległy zmianie, jednak w publikacji znalazł się dodatkowy blok uzupełniający z zadaniami rachunkowymi. Podręcznik „Matematyka z plusem 4” pozwala lepiej zrozumieć matematykę dzięki powtarzaCzytaj więcej

Podręcznik autorstwa Marty Jucewicz, Piotra Zarzyckiego i Małgorzaty Dobrowolskiej opublikowany przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Według najnowszej podstawy programowej treści omawiane w klasie czwartej nie uległy zmianie, jednak w publikacji znalazł się dodatkowy blok uzupełniający z zadaniami rachunkowymi. Podręcznik „Matematyka z plusem 4” pozwala lepiej zrozumieć matematykę dzięki powtarzalnemu układowi treści, nawiązującej do zagadnień bliskich uczniom, w taki sposób, aby mogli oni jak najlepiej zrozumieć omawiany materiał. Działy tematyczne książki posiadają krótkie tematy z gotowymi scenariuszami lekcji.

Nr dopuszczenia: 780/1/2017

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
715739
Tytuł
Matematyka z plusem 4. Podręcznik. Szkoła podstawowa
Klasa
4
Rodzaj
tradycyjny podręcznik
Nr dopuszczenia
780/1/2017
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
256
Data premiery
2017-06-23
Rok wydania
2017
Wymiary produktu [mm]
23
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.36
Długość
234
Głębokość
165
Wysokość
10
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
18 recenzji
 • 5
  15
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Ireneusz L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-08-29
  Kiedyś nie było takich fajnych książek, wszystko było w czarno białych barwach, nie było tylko uatrakcyjnień. A teraz? Kolory, ciekawostki i do tego jaki fajny układ. Nie ma tylko ciągłego tekstu wyjaśniającego dane zagadnienia. Są dodatkowo tabelki, czy infografiki. Bardzo podoba mi się taki zabieg i myślę, że jest to efektywne. Polecam!
 • Jagoda K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-08-17
  Bardzo dobry podręcznik do nauczania matematyki w czwartej klasie szkoły podstawowej. Materiału jest dość sporo, ale jeśli nauczyciel jest dobrze przygotowany, to dzieci na pewno zdążą wszystko opanować. Prawa graficzna na plus, treści na plus. Nic dodać, nic ująć. Jeden z lepszych podręczników jakie w życiu widziałam. Nie pozostaje mi więc nic innego jak polecić.
 • Martyna J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-08-05
  Matematyka z plusem 4 to podręcznik do nauczania tego przedmiotu, z którego korzysta mój synek w szkole. W mojej ocenie ta książka jest na pewno atrakcyjna graficzna Teraz robi się wszystko aby przyciągać uwagę uczniów, aby zachęcić ich do nauki. Jest kolorowo, dużo rycin, tabelek, ciekawostek. Mi się podoba. Jestem za, więc polecam.
 • Stanisław S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-07-24
  Moja córka korzysta z tego podręcznika w szkole. Z tego co mi mówiła, to sobie chwali tą książkę, choć ja i tak widzę że najczęściej sięga podczas nauki do zeszytu. Prawda jest taka, ze to nauczyciel przekazuje dzieciom największej wartościowych informacji. Książka to tylko taka podstawka. Szkoda tylko, ze tyle kosztuje. Tak poza tym jestem na tak, polecam.
 • Konrad E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-07-12
  Gdybym mogła decydować o tym z jakich podręczników uczniowie mają korzystać w naszej szkole, to mój wybór padłby właśnie na ten. W mojej ocenie jest to podręcznik idealny. Jest nie tylko atrakcyjny pod względem szaty graficznej, ale i doskonale skonstruowany. Objaśnienia są trafne, krótkie i zwięzłe. To czego nie ma – dopowiadam ja na lekcjach. Dużo przykładów, dużo zadań. Same plusy zero minusów. No może poza dość wysoką ceną, no ale tego nie przeskoczymy. Jednym słowem – polecam.
 • Iga S. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-05-31
  Matematyka z plusem 4. Podręcznik to jeden z lepszych podręczników na rynku do nauki tego trudnego przedmiotu. To prawda, że duża część tego co zostaje w głowach uczniów leży w umiejętnościach nauczyciela, ale moim zdaniem książka także jest ważna. Tutaj mamy dużo teorii popartej przykładami. Materiał jest dobrze uporządkowany, nie ma chaosu. Jedyny minus, to moim zdaniem jest trochę zbyt pstrokaty. Mimo wszystko jest to podręcznik, więc powinno być minimalistycznie. Poza tym wszystko ok.
 • Eliza L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-31
  Matematyka to zdecydowanie trudniejszy przedmiot dla mojego dziecka. Z tym podręcznikiem Basi idzie troszkę lepiej. I tak bardzo dużo ćwiczeń wykonujemy sami w domu.
 • Łukasz I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-21
  Z tym podręcznikiem mój syn dostaje same dobre oceny. Inni rodzice również go chwalą.
 • Waldemar O. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-05-16
  Ciężko mi coś powiedzieć na temat tego podręcznika. Na pewno jest o niebo lepszy do tego, z czego ja korzystałam za dzieciaka. Jest bardziej kolorowy, a teoria jest rozpisana szczegółowo. Oczywiście zawsze niezbędne jest wyjaśnienie nauczyciela jednak w tym podręczniku wszystko wygląda bardzo zrozumiale. Dużo przykładów, dużo tabelek. Tylko cena trochę z kosmosu jak dla mnie. No ale to standard przy podręcznikach.
 • Gabriela E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-12
  Matematyka z plusem 4 to jak dotąd jeden z lepszych podręczników na których pracowałam ze swoimi uczniami. Korzystam z niego zarówno na zajęciach w szkole, jak i na korepetycjach. Jest przede wszystkim bardzo ładnie wydany, treści są dobrze uporządkowane, a dodatkową pomocą w zrozumieniu zagadnienia są informacje z tabelkach, czy ryciny. Dzieci znacznie chętniej uczą się jeśli książka ładnie wygląda, chętniej do niej zaglądają i nie ma co się czarować w tej kwestii.
 • Wanda B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-01
  Matematyka z plusem to seria świetnych podręczników do nauczania tego trudnego przedmiotu. Książka po brzegi wypełniona jest bardzo zrozumiałą treścią teoretyczną i co najważniejsze zadaniami. Kiedyś takich podręczników nie było. Tylko suche treści. A teraz? Piękna czcionka, mnóstwo ilustracji, tabelek, rycin. Szata graficzna jest wprost obłędna. To czysta przyjemność uczyć się z takich pozycji. Polecam serdecznie.
 • Zbigniew A. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2020-05-01
  Podręcznik jak to podręcznik. Nic nadzwyczajnego. Od groma cyferek, zadań. Owszem, jest trochę bardziej kolorowy i atrakcyjny graficznie niż książki sprzed 20 lat, ale to nic nie zmienia, bo najważniejsza w nauce jest rola nauczyciela. Jeśli on nie potrafi wyjaśnić zagadnienia, to żadna nawet najlepsza, czy najdroższa książka nie pomoże. Takie jest moje zdanie i myślę, że zgodzi się ze mną większość.
 • Artur U. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-21
  Mój syn korzysta z tego podręcznika w szkole. Nigdy nie był asem z matematyki, ale odkąd zaczęli używać tej książki, to widzę postęp, choć może jest to po prostu wina zmiany nauczyciela. Niemniej moim zdaniem książka też ma jakieś tam znacznie. Przejrzałem ją kilkukrotnie i odbieram ją bardzo pozytywnie. Jest ładnie zaprojektowana, treści wydają się być uporządkowane. Wszystkie jest schludne i estetyczne. Polecam.
 • Edyta N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-16
  Pamiętam, że gdy była dzieckiem to matematyka była dla mnie prawdziwą bolączką. Oj gdybym tylko miała taki podręcznik. Mój syn korzysta z tej książki w szkole i wydaje mi się, ze jest fantastyczny. Przejrzałam go od deski do deski. Wszystko jest dobrze wyjaśnione, zrozumiałe. No i szata graficzna w 100% dostosowana do młodego umysłu. Nic dodać, nic ująć. No może mogłaby być nieco tańsza. Tak poza tym wszystko super.
 • Marika H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-11
  To jest przykład podręcznika idealnego. Wszystkie treści idealnie dostosowane są do wieku ucznia. Jest ładnie wydany graficznie, przy czym zawiera wszystkie najważniejsze treści. Ponadto ciekawostki dodatkowo przyciągają uwagę dzieci i skłaniają do rozwinięcia tematu, do dyskusji. Jest to jedna z lepszych książek na jakich było mi dane pracować na przestrzeni ostatnich kilku lat. Mam nadzieję, że to się nie zmieni. Polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 7. marca, czwartek
0,00 zł

Produkty od autora:


715739
Ładowanie...