Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Matematyka 2. Podręcznik do liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy

Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych MATeMAtyka do zakresu podstawowego w przystępny sposób wprowadza uczniów w zagadnienia matematyczne. Pozwala na przeprowadzanie ciekawych lekcji, jednocześnie umożliwiając efektywną pracę w domu.Małe porcje teorii umożliwiają uczenie się krok po kroku, a powiązania między nimi sprawiają, że wiedza matematyczna układa się w całość.Przypomnienie w toku lekcji tCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Nowa Era
 • Serie: Matematyka
 • Data premiery: 2020-06-30
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 296

Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych MATeMAtyka do zakresu podstawowego w przystępny sposób wprowadza uczniów w zagadnienia matematyczne. Pozwala na przeprowadzanie ciekawych lekcji, jednocześnie umożliwiając efektywną pracę w domu.

Małe porcje teorii umożliwiają uczenie się krok po kroku, a powiązania między nimi sprawiają, że wiedza matematyczna układa się w całość.

Przypomnienie w toku lekcji treści z klasy 1 pozwala sprawnie wejść w nowy temat, a wyróżnione kolorem definicje i twierdzenia ułatwiają znalezienie potrzebnych informacji.

Nawiązania do sytuacji bliskich uczniom sprawiają, że zapamiętywanie i przyswajanie nowych wiadomości jest łatwiejsze.

Ciekawe infografiki oraz zagadnienia uzupełniające zachęcają do samodzielnych poszukiwań matematycznych.

Dwa zestawy zadań po każdym dziale (łatwiejszy i trudniejszy) oraz zestaw przed obowiązkową maturą z matematyki dają możliwość sprawnego powtórzenia materiału przed sprawdzianem oraz systematycznego przygotowywania się do egzaminu maturalnego.

Nr dopuszczenia: 971/2/2020

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2851612
Tytuł
Matematyka 2. Podręcznik do liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy
Producent
Klasa
2
Rodzaj
tradycyjny podręcznik
Nr dopuszczenia
971/2/2020
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
296
Data premiery
2020-06-30
Rok wydania
2020
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.43
Długość
240
Głębokość
170
Wysokość
11
Cena detaliczna
52,90 zł
Nasza cena
51,68 zł
Serie:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
20 recenzji
 • 5
  19
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Grażyna T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-07-21
  Opis i treść zgodna z podstawą programową, przejrzyście i jasno przedstawiona i uwypuklona graficznie, zrozumiale dla uczniów. Zadania ułożone bardzo dobrze graficznie, dostosowane do poziomu zdobywanej wiedzy i dopasowana bardzo rzeczowo i dostosowane dla każdego ucznia, niezależnie od jego predyspozycji. Ułożone nie tylko ze względu na stopień trudności, ale też tematycznie. Bardzo dobrze, że jest też klucz do zadań, tak aby można było korzystać samodzielnie, a jednocześnie samodzielnie sprawdzać swoją wiedzę, bez konieczności czekania na sprawdzenie przez nauczyciela, co bardzo pomaga w przygotowywaniu się do testów czy sprawdzianów. Ponadto, wszelkie, definicje, ważne zagadnienia, wzory, reguły są dobrze wyjaśnione i dobrze uwypuklone w podręczniku i widocznie tak, że nie trzeba poświęcać dużo czasu na ich znalezienie. Są opisane zrozumiałym językiem. Ważne jest też to, że są sekcje sprawdzające wiedzę, jako ćwiczenia, a potem, też jako zbiór zadań, po zakończeniu większej partii materiału, po większym dziale. Z punktu technicznego, podręcznik jest w miękkiej oprawie, poręczny. Jego rozmiary są wielkości standardowego zeszytu. Nie jest podręcznikiem klejonym, stąd nie niszczy się szybko, nie wyrywają się kartki, jest napisany przejrzystą czcionką, a co najważniejsze, może posłużyć, jako podręcznik do powtórek, zachowując go do matury jako swego rodzaju kompendium wiedzy w czasie powtórek materiału w klasie maturalnej. Co ważne, do samodzielnych powtórek. Co jest bardzo ważne.
 • Agnieszka P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-07-21
  Opisany zgodnie z podstawą programową językiem przystępnym dla ucznia i rodzica, który wspomaga dyskalkulią w pokonywaniu trudności matematycznych.
 • Natalia W. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2021-09-18
  Jest w porządku. Myślę, że uczen zdobędzie wiedzę.
 • Oliwia K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-24
  Podręcznik jest super, wszystko łatwo wytłumaczone.
 • Agnieszka M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-04
  Podręcznik jest czytelny, zadania są przez to łatwiejsze do zrozumienia. Dzięki rozwiązanym powyżej zadań przykładom, ćwiczenia są prostsze do wykonania. Książka jest podzielona na kilkanaście działów, a w każdym są zadania zamknięte oraz krótkiej i rozszerzonej odpowiedzi. To co wyróżnia książkę, to bardzo szczegółowe rozwiązania większości zadań, przedstawione faktycznie „krok po kroku”. Mając problem z zadaniem uczeń może sięgnąć do rozwiązania i samodzielnie znaleźć błąd w rozwiązaniu lub wskazówkę jak „ruszyć” dany problem. Przypomnienie w toku lekcji treści z klasy 1 pozwala sprawnie wejść w nowy temat, a wyróżnione kolorem definicje i twierdzenia ułatwiają znalezienie potrzebnych informacji.
  Nawiązania do sytuacji z życia codziennego sprawiają, że zapamiętywanie i przyswajanie nowych wiadomości jest łatwiejsze. Pokazanie kilku metod rozwiązania tego samego zadania na stronach Sposób na zadanie pozwala porównywać rozwiązania i zapamiętać, że każde zadanie można rozwiązać kilkoma metodami. Pomaga w nauce rozwiązywania zadań dzięki przykładom krok po kroku z zadaniami do nich analogicznymi, różnym typom zadań do samodzielnego rozwiązania, dodatkom matematycznym, a także zadaniom zamieszczonym w Zbiorze zadań dołączonym do podręcznika. Dodatkowo zbiór zadań zawiera gotowe zestawy zadań idealne do przećwiczenia w domu przed sprawdzianem. Zadania są w różnorodnej formie m.in otwarte, zamknięte lub wymagające umiejętności dowodzenia. Znajdują się rownież zadania z poprzednich matur typu CKE, dzięki czemu dobrze przygotowuje nas do matury.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
0,00 zł

Produkty od autora:


2851612
Ładowanie...