Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Maskotka Koń na kiju / głowa 75cm 163714 SunDay

Koń na kiju to niezrównany towarzysz zabaw, który dostarczy radość każdemu dziecku. Jego głowa wyróżnia się średniej długości grzywą i została wypełniona miękkim pluszem. Oczy konia zostały starannie wyszyte za pomocą nitki, co dodaje maskotce wyjątkowego uroku. Zabawkowy koń na kiju został stworzony do fantastycznych przejażdżek zarówno w domu, jak i po ogrodzie. Ponadto, sprawdzi się doskonale jCzytaj więcej

Koń na kiju to niezrównany towarzysz zabaw, który dostarczy radość każdemu dziecku. Jego głowa wyróżnia się średniej długości grzywą i została wypełniona miękkim pluszem. Oczy konia zostały starannie wyszyte za pomocą nitki, co dodaje maskotce wyjątkowego uroku. Zabawkowy koń na kiju został stworzony do fantastycznych przejażdżek zarówno w domu, jak i po ogrodzie. Ponadto, sprawdzi się doskonale jako niezbędny rekwizyt podczas dziecięcych przedstawień, dodając im dodatkowej magii i uroku. Długi kij, na którym umieszczono głowę pluszaka, został obłożony miękkim materiałem, który zapewnia przyjemne w dotyku doznania podczas zabawy. Dodatkowym atutem jest doszyta zawieszka, umożliwiająca łatwe zawieszenie zabawki w wybranym miejscu. Produkt dostarczy dziecku mnóstwo radości, a także zachęci je do aktywnej i kreatywnej zabawy, rozwijając przy tym wyobraźnię i kreatywność.

Wymiary produktu: 16x20x75cm
Wiek: 3+
Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3347412
Tytuł
Maskotka Koń na kiju / głowa 75cm 163714 SunDay
Producent
Wymiary produktu [mm]
750 x 200 x 160
Długość
750
Głębokość
160
Wysokość
200
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Maskotka Koń na kiju / głowa 75cm 163714 SunDay” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

Kurier DPD
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 1. marca, piątek
0,00 zł
3347412
Ładowanie...