Xi
 » Książki  » Komiksy  » Komiksy dla młodzieży

Apokalipsa zombie pochłonęła uniwersum Marvela! Czy nieumarli pogrążą cały świat w mroku? Nawet najpotężniejsi superbohaterowie mogą stać się ofiarą straszliwego wirusa! Komiks "Marvel Zombies. Tom 1" prezentuje czytelnikom przerażającą odsłonę uniwersum superbohaterów, w którym nieznana zaraza sieje spustoszenie i nikt nie jest już bezpieczny, a w gnijącego potwora może łatwo zostać zamieniony nawet superbohater. Zobacz, w jaki sposób z tak mrocznym wyzwaniem będą walczyć słynne postacie Marvel Comics!

Komiks powstał dzięki odważnej wizji grupy uznanych artystów. Scenarzyści Robert Kirkman, Mark Millar i Reginald Hudlin prezentują interpretację uniwersum Marvela utrzymaną w stylistyce klasycznego horroru. Dzięki rewelacyjnym ilustratorom, czyli Mitchowi Breitweiserowi, Gregowi Landowi, Seanowi Phillipsowi oraz Francisowi Porteli, czytelnik łatwo przenosi się do niebezpiecznego świata, gdzie najpotężniejsi superbohaterowie walczą z wirusem zombie. W tym wydaniu znajdziesz najsłynniejsze komiksy o Marvel Zombies.

"Marvel Zombies. Tom 1" - o czym jest komiks z zaskakującym wizerunkiem superbohaterów?

Najpotężniejsi superbohaterowie na świecie toczą walkę z nieznaną wcześniej ludzkości zarazą, która potrafi zamieniać ludzi w wygłodniałe zombie. Pozbawione świadomości i dawnego charakteru, wiecznie głodne oraz przerażające potwory zagrażają całej cywilizacji. Co więcej, wirus przejmuje kontrolę również nad superbohaterami!

Reed Richards wkrótce stanie naprzeciw straszliwej zarazy! Silver Surfer trafia do świata pogrążonego w chaosie, w którym superbohaterowie zamienieni w zombie sieją popłoch i zniszczenie. Głodne bestie szalejące na ulicach wielkich miast mogą jednak wkrótce trafić na kogoś jeszcze bardziej wygłodniałego oraz zabójczego od nich! Kto wyjdzie cało z takiego starcia?

"Marvel Zombies. Tom 1" - opinie o wydaniu i jak sprawdza się Marvel w komiksie pełnym grozy!

Marvel od lat reinterpretuje przygody swoich superbohaterów, a teraz ma dla swoich fanów coś wyjątkowego! "Marvel Zombies. Tom 1" to pełne oryginalnych pomysłów dzieło znanych twórców komiksowych, którzy tym razem mają czytelnikom do zaoferowania dość niespodziewaną opowieść, nawiązującą do popularnych horrorów o nieumarłych potworach. Ta ciekawa odmiana od klasycznych komiksów powinna zająć specjalne miejsce w kolekcji miłośnika Marvela, a także może spodobać się czytelnikom chętnie sięgającym po komiksy wykonane w ponurej stylistyce grozy. Fan horrorów nie będzie zawiedziony!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3395809
Ładowanie...