Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Markery i pisaki

 (280 produktów)

Marker okrągły czarny

35,06 46,06 zł −24%
Wysyłka dzisiaj

Marker Pilot permanentny PINTOR M niebieski

11,96 13,91 zł −14%
Wysyłka dzisiaj

Marker kredowy 8x5 mm biały TOMA

12,59 13,08 zł −4%
Wysyłka dzisiaj

Markery suchościeralne. 12 kolorów

5/5
30,44 34,16 zł −11%
Wysyłka dzisiaj

Marker do białych tablic

5/5
14,14
Wysyłka dzisiaj

Marker CD/DVD czarny PILOT

10,38 10,55 zł −2%
Wysyłka dzisiaj

Marker kredowy

5/5
39,68 43,57 zł −9%
Wysyłka dzisiaj

Markery tablicowe. 4 kolory

(okładka blister)

9,54
Wysyłka dzisiaj

Marker CD/DVD czarny

10,07 10,18 zł −1%
Wysyłka dzisiaj

Pisaki do kaligrafii. 4 sztuki

3/5
18,89 21,78 zł −13%
Wysyłka dzisiaj

Marker do kaligrafii Lettering pen BLX3 PILOT

23,40 30,48 zł −23%
Wysyłka dzisiaj

Marker kredowy 4,45 mm biały TOMA

11,22 12,65 zł −11%
Wysyłka dzisiaj

Marker do tablic 4 kolory + ścierak TOMA

(okładka folia)

19,85 21,50 zł −8%
Wysyłka dzisiaj

Marker suchościeralny 8 kolorów

26,87 39,30 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Markery i pisaki

Oferta sklepu obejmuje szeroki wachlarz markerów i pisaków, przeznaczonych do użytku w szkole, przedszkolu, pracy czy domu. W zależności od potrzeb i przeznaczenia, spośród dostępnego asortymentu można wybrać markery permanentne, kredowe, suchościeralne, typowe zakreślacze oraz pisaki dedykowane kaligrafii, wymagającej więcej precyzji. Część produktów świetnie spełni się jako wyprawka dla przedszkolaka lub ucznia, ze względu na dostępną gamę kolorów z powodzeniem mogą służyć jako narzędzia podczas odrabiania zadań plastycznych czy technicznych.

Markery permanentne i markery do płyt CD

Trwałe markery znajdą natomiast zastosowanie nie tylko przy podpisywaniu płyt czy zdjęć. Świetnie spełnią się przy opisywaniu przesyłek, lecz także w bardziej artystycznym aspekcie, podczas prac rękodzielniczych, w tym na przykład wykonywaniu sezonowych ozdób, dekorowaniu przedmiotów codziennego użytku, w tym kubków. Markery i pisaki permanentne znajdą także zastosowanie podczas czynności bardziej technicznych, czyli remontów, budów czy wykańczaniu wnętrz.

Marker kredowy i marker suchościeralny

Wykorzystuje się je głównie w szkole, zwłaszcza markery kredowe, które z sukcesem zastąpiły tradycyjną kredę. Nie pylą się, nie łamią w dłoni, są łatwe w utrzymaniu, a działają na zasadzie nasączanych końcówek kredowych zazwyczaj z dodatkiem pigmentu. Dostępne kolory także z pewnością są zaletą w porównaniu z tradycyjnymi kredami, pośród których dostępnych jest zaledwie kilka kolorów. Markery suchościeralne także najczęściej wykorzystuje się w szkole, na uczelniach, lecz coraz częściej również w firmach i biurach. Przeznaczone są do specjalnych tablic, wyróżniają się łatwą obsługą i wytrzymałością, dostępne są w kilku kolorach, niektóre produkty można zakupić także w zestawie z gąbką. Markery suchościeralne w wersjach dla najmłodszych dostępne są w nieco cieńszej wersji, w o wiele większej gamie kolorystycznej. Chętnie wykorzystywane są podczas malowania na niewielkich tabliczkach, które z powodzeniem zastępują kolorowanki czy blok plastyczny.

Pisaki do kaligrafii

Sztuka kaligrafii pomimo postępującej digitalizacji świata, nieustannie zyskuje na popularności. Nie tylko pozytywnie wpływa na nasze zdolności manualne, lecz także poprawia skupienie i wycisza. Dlatego też sklep oferuje szeroki wachlarz dostępnych modeli. Różnią się one nie tylko kolorem, lecz co najważniejsze w kaligrafii, grubością końcówki. Kategoria obejmuje zarówno markery, jak i pisaki, które dobrać można także na podstawie materiału, na którym będziemy pisać. Dostępne są modele, które polecić można głównie początkującym, ponieważ pomagają wyćwiczyć właściwy ruch. Kolejne kaligraficzne szczegóły oraz pracę nad konkretnym kształtami pomogą trenować pisaki, które nacisk kładą przede wszystkim na właściwy zapis. Im bardziej zaawansowany użytkownik, tym cieńszą i bardziej miękką końcówkę będzie mógł wybrać. Doświadczeni kaligrafiści z pewnością docenią smuklejsze i profesjonalne modele, młodsi i początkujący, bądź ci, którzy kaligrafię traktują głównie jako hobby, będą mogli wyposażyć się w modele mniej precyzyjne, lecz dostępne w bardzo wielu kolorach.

Ładowanie...