Mam już dość. Jak pokonałam domowego hejtera
Alicja wyszła za mąż za socjopatę, który szybko osaczył ją zazdrością, stosował wobec niej przemoc oraz gwałcił ją, gdy była pod wpływem środków nasennych. Marta żyła z alkoholikiem. Rozwód był względnie szybki, ale dochodzenie do siebie już nie. Julia rozwodziła się z manipulatorem, który niemalże doprowadził ją do samobójstwa. Adela przeżyła rozwód jako osobistą klęskę, Diana wciąż usiłuje stanąCzytaj więcej
- Wydawnictwo: SQN
- Data premiery: 2022-07-13
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 272
- Wymiary: 207 x 142
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3265023
Tytuł
Mam już dość. Jak pokonałam domowego hejtera
Autorzy
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
272
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2022-07-13
Rok wydania
2022
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
207 x 142
Waga
0.31 kg
Wysokość
142 mm
Długość
207 mm
Głębokość
21 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Nasza cena
37,39 zł
Symbol produktu:
9788382107029
Opinie i recenzje książki Mam już dość. Jak pokonałam domowego hejtera
5,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Dagmara S. Klient niezweryfikowany2022-07-18Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










