Małżeńska gra - tantis.pl
Xi

Małżeńska gra

5/5
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zbliżenia

SUPER CENA

Cena detaliczna: 159,00 zł

120,99 zł

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 115,69 zł

Opis

"Małżeńska gra" wyniesie Wasz związek na zupełnie nowy poziom, do tego dzięki świetnej zabawie! Systematyczne rozgrywki pomogą Wam wzajemnie się zrozumieć, skutecznie dogadywać i pielęgnować bliską więź.

Macie czasem wrażenie, że mówicie w dwóch różnych językach albo Wasze słowa trafiają w próżnię? Spokojnie - małżeńskie nieporozumienia zdarzają się nawet w najlepiej dobranych parach, a przy obopólnej chęci do współpracy każdy problem na tym gruncie można z sukcesem rozwiązać. Istnieje wiele sposobów na osiągnięcie tego celu; my proponujemy Wam nic innego, jak... karciankę!

Zestaw "Małżeńska gra" składa się z 320 kart - po 160 dla żony i męża. Na każdej karcie wydrukowane są najczęściej spotykane oczekiwania, które partnerzy żywią wobec siebie nawzajem: treści te zostały wyselekcjonowane na podstawie informacji uzyskanych od ponad 900 par, uczestniczących w warsztatach komunikacyjnych prowadzonych przez specjalistów z dziedzin psychologii oraz psychoterapii. Oczekiwania umieszczone na kartach dzielą się na 6 kategorii: Pozytywy, Relacja, Seks, Dzieci, Teściowie, Praca.

Rozgrywka pomaga każdemu z małżonków dowiedzieć się więcej na temat partnera, a także - co nie mniej ważne! - siebie samego. Treści kart pomagają uświadomić sobie mniej lub bardziej skrywane przekonania i oczekiwania wobec drugiej osoby, a także precyzyjnie je zdefiniować. To pierwszy krok do pracy nad wzajemnym porozumieniem: gra daje możliwość wyjaśnienia swoich racji bez niepotrzebnych emocji ani oskarżeń, pomaga trzymać się tematu rozmowy i unikać słownych potyczek, służących głównie rozładowaniu negatywnego napięcia.

Reguły gry wykluczają przerywanie drugiej osobie - zawodnicy mimowolnie uczą się więc cierpliwie i uważnie słuchać, dając partnerowi potrzebny czas i przestrzeń do wyrażenia swojego stanowiska. Często prowadzi to do ujawnienia uczuć czy wrażeń, o których nie było dotąd mowy: "Małżeńska gra" ośmiela do większej otwartości i szczerości. Gracze mają także okazję do wymiany komplementów i wyrażenia wzajemnej wdzięczności, a także swobodnego flirtu, jaki pamiętają z pierwszego etapu znajomości. Każda partia kończy się wspólnym postanowieniem konkretnego rozwiązania omawianego problemu, co przyczynia się do pogłębienia i wzmocnienia relacji.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3237822
Tytuł Małżeńska gra
Wydawnictwo Wydawnictwo Zbliżenia
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 194 x 100
Cena detaliczna 159,00 zł
Nasza cena 120,99 zł

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Mariusz S.

Klient niezweryfikowany

4/5
| 11-06-2022 | Recenzja zweryfikowana
Chyba spodziewałem się jakiejś niepoważnej karcianki, a dostałem spoko grę, która pozwoliła nam się skupić tylko na sobie. To chyba całkiem normalne, że w tym codziennym kieracie pary mają mało czasu dla siebie, a co dopiero na jakąś budującą, wielogodzinną rozmowę. Te karty naprawde wiele ułatwiają, a poza tym dają pretekst, żeby w 100% skupić się na tej drugiej osobie, bez żadnych rozpraszaczy.

Jagoda R.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 07-06-2022 | Recenzja zweryfikowana
Dostaliśmy grę od przyjaciół i jestem bardzo zadowolona, że do tego doszło, bo choć brzmi to głupio, to gra pozwoliła mi i mężowi porozmawiać o pewnych niewygodnych kwestiach, o których ciężko zacząć rozmowę tak po prostu. Gra jest jednocześniej dobrą zabawą, bo przecież towarzyszy temu niezobowiązujący luz, ale z drugiej strony to takie ożywiające doświadczenie. Bardzo fajnie można dzięki niej wypracować kompromisy, dowiedzieć się, czego ten mąż chce, a czego ja chcę od niego. Może to być jedynie relaksującym doświadczeniem lub dłuższą rozgrywką. Co ważne, do gry można wracać bez końca.

Amelia N.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 03-06-2022 | Recenzja zweryfikowana
To nie jest żadna rubaszna gra na imprezkę z przyjaciółmi, na której alko się leje strumieniami. To gra, rewelacyjna na prezent, dla par, które chcą urozmaicić czas spędzany wspólnie, a jednocześnie zainwestować nieco w swoją relację. Bo to gra, która rozplata języki i daje świetną okazje, żeby pewne rzeczy z siebie wyrzucić, ale nie podczas bezsensownej kłótni, tylko podczas i luźnej i dosyć poważnej zabawy. Bardzo polecam.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
28. marca, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...