Xi
 » Gry  » Gry planszowe  » Rodzinne

Mały inwestor (7+) to emocjonująca rodzinna gra ekonomiczna, która nauczy dzieci przedsiębiorczości i kreatywności finansowej. Gracze wymyślają strategię finansowania swoich wakacji marzeń. Planują działania, by oszczędzać i zarobić na wstęp do sześciu z 24 superatrakcyjnych miejsc, takich jak park dinozaurów, trampolin czy aquapark. Zamiast inwestować w nieruchomości, kombinują, co przyniesie oczekiwany dochód, oszczędzają kieszonkowe, licytują się, lokują zgromadzony kapitał lub biorą pożyczki. Aby wygrać, konieczne są umiejętność kombinowania, zwycięska taktyka w inwestowaniu oraz łut szczęścia. Wygrywa ten, kto pierwszy zdobędzie pieniądze na sześć atrakcji oraz uniknie długów.
Gra, która uczy przedsiębiorczości
Masz mnóstwo pomysłów na letnie podróże? Skąd wziąć na nie pieniądze? Jak zarabiać, oszczędzać i inwestować?
W grze Mały inwestor gracze kombinują, co może przynieść im dochód, np. zakup hulajnogi, którą można rozwozić paczki sąsiadom, wzięcie udziału w wielkiej wyprzedaży garażowej i sprzedaż zabawek, założenie lokaty w banku czy chwilowa pożyczka na dobrych warunkach. Wszystko po to, by przeżyć wspaniałą przygodę podczas wakacji. Miejsca zostały dostosowane do zainteresowań współczesnych dzieci. Można zatem wybrać się na obóz żeglarski, odwiedzić farmę iluzji lub wesołe miasteczko z największą kolejką górską albo ścigać się na torze gokartami. A przy okazji poczuć dreszczyk emocji, gdy ryzykuje się oszczędności, i radość zwycięstwa, gdy uda się zebrać bajońską sumę pieniędzy.
Barwne ilustracje Anny Kalicińskiej zachęcają do podróżowania i aktywnego wypoczynku, pokazując, jak wiele miejsc warto odwiedzić.
Plansza została wykonana z grubej tektury, co gwarantuje wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.
Ilustrator
Anna Kalicińska z zamiłowania ilustratorka, tworzy cyfrowo, używa wyrazistych kolorów. Związana z Tarnowem. W wolnych chwilach spaceruje z psem. Uwielbia zieloną herbatę i ma słabość do gorzkiej czekolady.
W serii również
Gra edukacyjna. Ciało człowieka 6+
Gra rodzinna. Gdzie jest zwierz? 6+
Gra edukacyjna. Świat 6+
Gra na mnożenie. Żaby czy kraby 6+

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Anna N.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 25-05-2022 | Recenzja zweryfikowana
Gra, która uczy dzieciaki przedsiębiorczości oraz inwestycji w bardzo przyjemny i rozrywkowy sposób. Nasza ulubiona planszówka, w którą gramy całą rodziną w niedzielne popołudnia. Polecamy! :)

Daria N.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 17-05-2022 | Recenzja zweryfikowana
Świetna gra w tej cenie. Synek był bardzo zadowolony jak i również cała rodzina. Dużo zabawy, emocjonująca rozgrywka. Jasne zasady, gra przy tej planszy zdecydowanie się nie znudzi. Super. Polecam na prezent dla chłopców i dziewczynek!

Dostawa

)
3248278
Ładowanie...