33,59 

Mały atlas dinozaurów Ewy i Pawła Pawlaków

Mały atlas dinozaurów dinozaurów, który trzymacie w ręku, choć wciąż pełen zabawnych tekstów i czarujących ilustracji, różni się od innych książek z tej serii. W poprzednich para uznanych autorów i ilustratorów opowiadała o przyrodzie, która jest tuż obok: o ptakach i motylach z ich ogrodu, o znanych im psach i kotach, o zwierzętach spotykanych w lasach. Teraz twórcy proponują podróż do świata, ktCzytaj więcej

Polecamy inne produkty z serii "Mały atlas Ewy i Pawła Pawlaków"

Mały atlas dinozaurów dinozaurów, który trzymacie w ręku, choć wciąż pełen zabawnych tekstów i czarujących ilustracji, różni się od innych książek z tej serii. W poprzednich para uznanych autorów i ilustratorów opowiadała o przyrodzie, która jest tuż obok: o ptakach i motylach z ich ogrodu, o znanych im psach i kotach, o zwierzętach spotykanych w lasach. Teraz twórcy proponują podróż do świata, który już nie istnieje, bo czy ktoś z nas widział kiedykolwiek żywe dinozaury? A ponieważ nauka wciąż nie wie o nich wszystkiego, autorzy oprowadzają was po prehistorii ścieżkami swojej wyobraźni. I tak jak osobista i indywidualna jest wyobraźnia każdego z nas, tak osobiste i indywidualne są portrety dinozaurów z atlasu. Może kiedyś naukowcy uznają, że wyglądały inaczej? A może wy wyobrażacie je sobie w całkiem inny sposób?

Ewa Kozyra-Pawlak jednym z jej pierwszych wspomnień jest graffiti, które przyszła artystka z wielką pasją wykonała kredkami świecowymi na ścianie swojego pokoju (korzystając z okazji, chciałaby przeprosić późniejszego właściciela tego lokalu). Bardzo wcześnie, z absolutną powagą, poświęciła się sztukom plastycznym, a szczególnie rzeźbie w plastelinie, haftom i szydełkowaniu. Gdy tylko ukończyła studia na ASP we Wrocławiu, niezwłocznie wróciła do klejenia, szycia i dziergania. Zilustrowała kilkanaście książek dla dzieci, pisze wiersze, kaligrafuje i tłumaczy, a w jej pracowni znajdują się tysiące kolorowych szmatek.

Paweł Pawlak jest ilustratorem precyzyjnym, sumiennym, zdyscyplinowanym i do tego stopnia odpowiedzialnym, że ilustracje koloruje też od spodu. Ostrzenia ołówków uczył się na stażu prowadzonym przez amerykańskich specjalistów, do malowania stosuje pędzelki wyprodukowane z włókien nylonowych hodowanych w dobrostanie, a prąd, który napędza jego komputer, pochodzi wyłącznie z legalnych źródeł. Dba, by postacie, które przedstawia na swoich ilustracjach, otrzymały gruntowne wykształcenie i były dobrze wynagradzane za swoją pracę.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3679512
Tytuł
Mały atlas dinozaurów Ewy i Pawła Pawlaków
Wiek od (lata)
3
Język oryginału
polski
Liczba stron
40
Typ okładki
twarda
Wydanie
1
Data premiery
2025-11-12
Rok wydania
2025
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
250 x 205
Waga
0.6 kg
Wysokość
205 mm
Długość
250 mm
Głębokość
25 mm
Nasza cena
33,59 zł
Symbol produktu:
269094
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i produktów
Informacje o producencie
Pełna nazwa producenta
Wydawnictwo Nasza Księgarnia sp. z o.o.
Adres pocztowy
05-075 Warszawa ul. Apteczna 6
Kraj pochodzenia produktu
Polska
Osoba odpowiedzialna w UE
Nazwisko lub nazwa podmiotu
Wydawnictwo Nasza Księgarnia sp. z o.o.
Adres pocztowy
05-075 Warszawa ul. Apteczna 6
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Mały atlas dinozaurów Ewy i Pawła Pawlaków” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,49 zł Pobranie 5,00 zł
DPD Automaty
data dostawy 21. listopada, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
5,99 zł
InPost Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
15,49 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier GLS
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,99 zł Pobranie 5,00 zł
DPD Pickup Żabka i inne
data dostawy 21. listopada, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
14,49 zł Pobranie 6,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 199,00 zł
11,99 zł
DPD Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,99 zł Pobranie 5,50 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
InPost International
data dostawy 26. listopada, środa
39,99 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej - ul. Londzina 57
data dostawy 20. listopada, czwartek
0,00 zł
Odbiór osobisty w Krakowie - ul. Podwale 1
data dostawy 20. listopada, czwartek
0,00 zł

Produkty od autora: