16,07 

Malowanka z pisakiem wodnym. Księżniczki

praca zbiorowa

„Malowanka z pisakiem wodnym. Księżniczki” to świetna zabawa dla każdej małej fanki i małego fana świata pełnego fantazji. Do kolorowanki dołączony jest specjalny, magiczny pisak! Wystarczy napełnić go wodą i można zaczynać kolorowanie bez bałaganu i plam. Zabawa może trwać bez końca, a kiedy strony wyschną, dziecko na nowo może odkrywać świat barwnych księżniczek.  Kolorowanie to prosty i doCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Aksjomat
  • Data premiery: 2022-04-30
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 8
  • Wymiary: 260 x 165

„Malowanka z pisakiem wodnym. Księżniczki” to świetna zabawa dla każdej małej fanki i małego fana świata pełnego fantazji. Do kolorowanki dołączony jest specjalny, magiczny pisak! Wystarczy napełnić go wodą i można zaczynać kolorowanie bez bałaganu i plam. Zabawa może trwać bez końca, a kiedy strony wyschną, dziecko na nowo może odkrywać świat barwnych księżniczek.  

Kolorowanie to prosty i dostępny dla każdego sposób na ćwiczenie koncentracji i zdolności manualnych. Większość dzieci lubi materiały plastyczne, jednak zachowanie porządku podczas zabawy nie przychodzi z łatwością. Wszystko może się zmienić dzięki malowance z pisakiem wodnym. To także idealne rozwiązanie w podróży czy na plaży! Książeczka ma poręczny format, a do zabawy potrzebna jest tylko odrobina wody.

Bohaterkami tej kolorowanki są piękne księżniczki w różnobarwnych sukienkach. Które dziecko nie marzyło nigdy, by zamieszkać na zamku wraz ze swoją świtą, i zostać księżniczką albo księciem? Malowanka z pisakiem wodnym pozwoli przenieść się do świata pełnego koloru, falban, klejnotów i radości. Wodny pisak jest wspaniałą alternatywą dla bardziej tradycyjnych kredek, farb czy właśnie mazaków. W nowoczesny sposób, czysto i schludnie, dziecko może malować ukochane postacie. Po napełnieniu specjalnego pisaka wodą, dziecko delikatnie malując kartki, odkrywa świat fantazji i ukryte wcześniej elementy. Kiedy kartki wyschną, zabawę można zacząć od początku. Forma notesu i kartek obracanych na spirali jest poręczna i wygodna zarówno dla leworęcznych, jak i praworęcznych dzieci. 

Malowanka z pisakiem wodnym to wspaniała zabawa, która pomaga ćwiczyć koncentrację i rozwój zdolności manualnych. Zabawa może trwać bez końca. W serii ukazały się także części, które dotyczą innych lubianych przez dzieci tematów: „Na wsi”, „Pojazdy” i „Zwierzęta”.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
935971
Tytuł
Malowanka z pisakiem wodnym. Księżniczki
Autor
praca zbiorowa
Producent
Wiek od (lata)
4
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
8
Typ okładki
miękka
Data premiery
2022-04-30
Rok wydania
2020
Kraj pochodzenia
Chiny
Wymiary
260 x 165
Waga
0.17 kg
Wysokość
25 mm
Długość
260 mm
Głębokość
160 mm
Nasza cena
16,07 zł
Zobacz więcej
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i produktów
Informacje o producencie
Pełna nazwa producenta
Wydawnictwo Aksjomat sp. z o.o.
Adres pocztowy
87-100 Toruń ul. Wita Stwosza 1/7
Email
wydawnictwo@aksjomat.torun.pl
Telefon
566226941
Kraj pochodzenia produktu
Polska
Osoba odpowiedzialna w UE
Nazwisko lub nazwa podmiotu
Wydawnictwo Aksjomat sp. z o.o.
Adres pocztowy
87-100 Toruń ul. Wita Stwosza 1/7
Email
wydawnictwo@aksjomat.torun.pl
Telefon
566226941
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
22 recenzji
  • 5
    22
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Anna Ż. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2022-01-28Recenzja zweryfikowana
    Dobra zabawa dla dziewczynki. Może pisak mógłby trochę wolniej wypisywać wodę.
  • Katarzyna B. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2022-01-04Recenzja zweryfikowana
    Gorąco polecam nawet dla 2 latka, super zabawa w malowanie wodą i plus że po wyschnięciu obrazka można ponownie malować. Polecam.
  • Aleksandra J. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2021-02-24Recenzja zweryfikowana
    Super malowanka. Dziecka "nie ma" , tak jest pochłonięte zabawą. Super na prezent.
  • Karolina F. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2020-12-13Recenzja zweryfikowana
    Bardzo ciekawy produkt. Plus że można wykorzystać kilka razy. Polecam gorąco.
  • Jagoda R. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2020-09-25Recenzja zweryfikowana
    Kupiłam ta kolorowankę mojej córce za radą koleżanki z pracy. Jest fantastyczna! Dużo obrazków, a do tego bardzo szczegółowe, więc dziecko może ćwiczyć zdolności manualne. Ponadto cena dobra. Super rozrywka na długie godziny. Na pewno kupimy kolejne wydania. Polecam!
  • Arleta T. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2020-09-23Recenzja zweryfikowana
    Must have dla każdej małej dziewczynki. Przynajmniej moja córka była zachwycona. Jak tylko zobaczyła, że czeka ją kolorowanie księżniczek to aż tuptała nogami ze szczęścia. No a jak już zaczęła malować to przepadła, a mamusia miała spokój na długie godziny bo córcia była tak wciągnięta. Co tu pisać, polecam po prostu i czekamy na kolejne części, boy była równie fajna tematyka.
  • Jadwiga S. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2020-09-15Recenzja zweryfikowana
    Tym razem nasza lodówka wypełniona jest z zewnątrz obrazkami z księżniczkami. Małej poszło całkiem szybko, bo pokochała te obrazki. Z ogromną fascynacją kolorowała pięknie ubrana, w obfite suknie kobietki. Kolejny super pomysł, kolejna super malowanka. Generalnie bardzo polecam wszystkie malowanki wodne z tej serii. Intensywne barwy, dziecko ćwiczy zdolności manualne, efekt trochę jak po farbkach, jak nie lepszy, a dookoła porządek, co ma ogromne znaczenie z punktu widzenia rodzica ;)
  • Aneta J. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2020-09-14Recenzja zweryfikowana
    Naprawdę super są te malowanki. To już chyba piąta którą kupiliśmy. Czasem są bardziej chłopięce tematy, jak na przykład pojazdy a czasem typowo dziewczęce jak mamy teraz. Moja najmłodsza córka strasznie się wkręciła w to malowanie, pewnie dlatego że ma duża frajdę ze sposoby kolorowania. Świetna sprawa, gratuluję pomysłu i czekamy an kolejny tom.  Tymczasem mocno polecamy.
  • Diana N. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2020-09-11Recenzja zweryfikowana
    Fantastyczna rozrywka dla każdej małej księżniczki, moja mała jest wprost zachwycona pomysłem z malowanką wodną i już nawet nie chce patrzeć na kredki czy normalne farbki. I dla mnie nawet lepiej, bo przynajmniej porządek zachowany, bo ta malowanka wodna nie brudzi. Polecam!
  • Dorota K. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2020-09-06Recenzja zweryfikowana
    Malowanka z pisakiem wodnym to nasze odkrycie tego roku. Zaczęło się od części z zawodami, potem były warzywa i owoce, a teraz przyszedł czas na księżniczki. Taki o dziewczyński klimat. Córka jest zachwycona i ta szybko jej poszło kolorowanie, że musiałam dokupić drugi egzemplarz i teraz maluje wspólnie z najlepszą przyjaciółką. Super zabawa w super cenie, a przy okazji dziecko ćwiczy i rozwija zdolności manualne i plastyczne. Polecam!
  • Luiza I. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2020-09-04Recenzja zweryfikowana
    Kolejna malowanka wodna, która wylądowała na naszej półce. Bardzo fajna, zresztą jak zwykle. No i super, że teraz tematyka typowo dziewczęca, bo ostatnio były samochodziki, które nie bardzo podobały się córce. Tutaj miała różne księżniczki, do wyboru, do koloru. Obrazki szczegółowe, jest ich sporo. No , ale to nie jest najważniejsze. Najważniejszy jest fun związany z techniką malowania. Jest naprawdę super i dziecko nie chce kolorować już niczym innym, kredki poszły chyba już na zawsze  w odstawkę.
  • Wiesława F. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2020-09-04Recenzja zweryfikowana
    Te malowanki wodne to nasze najnowsze odkrycie i wiem, ze na pewno będę kontynuować zakupy z tego wydawnictwa. Nigdy moja mała jakoś nie mknęła do kolorowana ja jak już zaczynała to szybko się nudziła. Tutaj koloruje kartkę za kartką i to bardzo dokładnie, trudno ją oderwać. Fanie, ze w końcu znalazła rozrywkę dla siebie i a rpzy okazji rozwija zdolności plastyczne :) polecam!
  • Alina D. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2020-09-03Recenzja zweryfikowana
    Szukasz dla swojego dziecka jakiejś fajnej formy spędzania czasu i masz dość, ze w kółko tylko tablet lub telefon? To kup ta kolorowankę, szczególnie jeśli masz córeczkę. Chociaż inne pozycje z tej serii są także dla chłopców, np. o pojazdach, czy stricte o samochodach. Tutaj są księżniczki, piękne, pięknie ubrana. I do tego wszystkie super technika malowania, a  nie jakieś tam nudne, zwykłe kredki czy mazaki. Przekonaj się sama :) ja polecam, bardzo.
  • Wanda E. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2020-08-28Recenzja zweryfikowana
    Kolorowałyśmy już zwierzęta, zawody, pojazdy, samochodziki no to w końcu przyszła pora na coś co idealnie, w 100% podpasowało mojej małej księżniczce. Tym razem mała miała okazję kolorować piękne księżniczki w bajecznych sukienkach, z  ładnymi fryzurami. Ah, szkoda że za moich czasów nikt nie robił takich kolorowanek, może bardziej rozwinęłabym się plastycznie. Mojej małej to teraz nie sposób oderwać od malowania i drga sprawa, że fajna jest ta wodna technika. Dookoła porządek, a efekt jak po farbkach. Super sprawa, naprawdę polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,49 zł Pobranie 5,00 zł
DPD Automaty
data dostawy 21. listopada, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
5,99 zł
InPost Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
15,49 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier GLS
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,99 zł Pobranie 5,00 zł
DPD Pickup Żabka i inne
data dostawy 21. listopada, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
14,49 zł Pobranie 6,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 199,00 zł
11,99 zł
DPD Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,99 zł Pobranie 5,50 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
InPost International
data dostawy 27. listopada, czwartek
39,99 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej - ul. Londzina 57
data dostawy 20. listopada, czwartek
0,00 zł
Odbiór osobisty w Krakowie - ul. Podwale 1
data dostawy 20. listopada, czwartek
0,00 zł