Xi

Malowanie po numerach. Paint it! Maria z dzieciątkiem

Nawet jeżeli nie masz talentu do malowania, na pewno z łatwością przyjdzie Ci malowanie po numerach, czyli kolorowanie odpowiednich pól za pomocą odpowiednich farb oznaczonych na wysokiej jakości płótnie obrysem oraz numerem z kolorem farby. Twoje nowe hobby działa relaksująco, uczy cierpliwości i pomaga Ci uwierzyć w Twoje zdolności. Mieszkanie nabiera barw, możesz pochwalić się rodzinie i znajomCzytaj więcej

 • Producent: SYMAG
 • Symbol produktu: 192354, 192354
 • Okładka: karton
 • Wymiary: 512 x 419

Nawet jeżeli nie masz talentu do malowania, na pewno z łatwością przyjdzie Ci malowanie po numerach, czyli kolorowanie odpowiednich pól za pomocą odpowiednich farb oznaczonych na wysokiej jakości płótnie obrysem oraz numerem z kolorem farby. Twoje nowe hobby działa relaksująco, uczy cierpliwości i pomaga Ci uwierzyć w Twoje zdolności. Mieszkanie nabiera barw, możesz pochwalić się rodzinie i znajomym swoimi umiejętnościami. Co otrzymasz w zestawie? Wszystko, co jest Ci potrzebne, żeby namalować swój pierwszy obraz: - płótno wykonane ze 100% bawełny naciągnięte z najwyższą starannością na drewnianej blejtramie z nadrukowanym numerowanym obrysem przyszłego obrazu. - 3 pędzle o różnej grubości specjalnie dobrane do malowania akrylem na płótnie - ponumerowane farby akrylowe - haczyki i śrubki do zawieszenia obrazu Dodatkowo przygotuj tylko wygodne miejsce do pracy, kubeczek z wodą i ręczniki papierowe. Nasze farby mają wiele zalet, w tym: - nasycone kolory, które nie blakną z czasem; - szybkie wysychanie - wysoka gęstość koloru - odporność na światło słoneczne - łatwość malowania - są przyjazne dla środowiska Zestawy są idealne dla młodszych jak i starszych fanów zajęć manualnych. Nasze zestawy wyprodukowane są w Europie!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3180970
Tytuł
Malowanie po numerach. Paint it! Maria z dzieciątkiem
Producent
Wymiary produktu [mm]
512 x 419
Okładka
okładka karton
Długość
512
Głębokość
512
Wysokość
419
Nasza cena
23,99 zł
Symbol produktu:
192354, 192354
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Malowanie po numerach. Paint it! Maria z dzieciątkiem” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

Kurier DPD
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
0,00 zł
3180970
Ładowanie...