Xi

Magnetyczna tablica dobrego zachowania

Zabawki

Producent: Alexander
Kategorie: Zabawki
-23%

15,40 zł

11,89 zł

oszczędzasz 3,51 zł (23%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Tablica magnetyczna to przyjemny sposób na zmotywowanie dziecka do wykonywania obowiązków. W przypadku maluchów może to być mycie zębów i sprzątanie zabawek. Starsze dzieci często mają jednak więcej obowiązków – odrabianie lekcji, odkurzanie czy wynoszenie śmieci. Nie zawsze jednak wystarcza zapału do wykonania tych drobnych prac.
Użytkowanie tablicy rozpoczynamy w niedzielę omawiając z dzieckiem zadania, jakie zamieścimy na tablicy. W poniedziałek wieczorem podsumowujemy wspólnie pierwszy dzień, przyczepiając do tablicy rybki lub kotwice. Po tygodniu w wyznaczony miejscu wpisujemy ilość punktów. To prosta, ale skuteczna metoda, która może pomóc dziecku w wypełnianiu drobnych domowych prac.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 723929
Tytuł Magnetyczna tablica dobrego zachowania
Producent Alexander
Cena okładkowa 15,40 zł
Nasza cena 11,89 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Teresa I.

5/5
| 19-05-2020
Sliczna tablica, dzieciom się podoba i chętnie patrzą co przyczepiamy za dane zadanie.

Eliza W.

5/5
| 10-05-2020
Niektóre codzienne czynności mogą być dla maluszków utrapieniem, wiem to z własnego doświadczenia. W celu ułatwienia wykonania obowiązków warto zainwestować w tablicę motywacyjną. Działa ona w systemie tygodniowym, dziecko wie, co musi wykonać przez każde kilka dni i rozumie, w jaki sposób zostanie nagrodzone bądź nie. Super forma dla wyćwiczenia obowiązkowości.

Julita U.

5/5
| 07-05-2020
Tablica motywacyjna, która oszczędza czas, bardzo przydatna sprawa w obowiązkach domowych dla najmłodszych :)

Marianna E.

5/5
| 06-05-2020
Na początku kotwic było u nas całkiem sporo (są za złe zachowania, chociaż u nas po prostu za niezrobienie czegośtam). Sprzątanie – męczące, wspólna zabawa plastyczna – nuda, przygotowanie ubrań na następny dzień do szkoły – dramat… Nie jest idealnie, bo moje dzieci są dość mocnymi charakterami, ale nieco lepiej na pewno.

Kornelia T.

5/5
| 29-04-2020
Mój młodzian stwierdził, że mycie zębów jest nudne i nie ma na to ochoty. Ponieważ trzylatkowi nie da się przemówić do rozsądku opowieściami o borowaniu i bakteriach, które są abstrakcyjne, postanowiłem zrobić niewielką inwestycję i z ciekawości sprawdzić, czy taka tablica działa. Ponieważ u nas za każdy tydzień rybek przewidziana jest drobna nagroda, to chęć do wypełnienia całej tablicy jest spora i póki co widzę efekt.

Elżbieta D.

5/5
| 25-04-2020
Pierwszy rok nauki szkolnej może być trudny, bo oprócz zabawy pojawia się też wiele obowiązków szkolnych. Myślę, że 6 czy 7 latków można zachęcić do odrabiania prac domowych, czytania czy wykonywania podobnych czynności poprzez używanie tablicy dobrego zachowania. Dzięki niej dziecko jest świadome zadań do wykonania, a każdy, nawet mały sukces cieszy.

Barbara K.

5/5
| 25-04-2020
Magnetyczna tablica rozwiązała u nas w domu sprawę wiecznego tworxenia nowych tablic z papieru i naklejania tam gwiazdek. Teraz jest to dużo bardziej czytelne a przede wszystkim trwałe, nie zniszczy się tak szybko.

Żaneta H.

5/5
| 22-04-2020
Rybki na zielonym tle stały się częścią naszego poranka, kotwice póki co na szczęście nie ;) Przed wyjściem do przedszkola podsumowujemy poprzedni dzień a po mieisącu planujemy nagrodę za starania. Dobra pomoc w wychowaniu dziecka.

Agata J.

5/5
| 15-04-2020
Magnesy to hit dla każdego dziecka jakie znam, co jest dodatkowym atutem tej tablicy – bo dzici same przyczepiają sobie znaczki za dane zadania.

Maja J.

5/5
| 13-04-2020
Ładna i estetyczna, polecam każdemu kto takiej szuka, jakość ok

Hubert L.

5/5
| 10-04-2020
Jeśli dziecko ma kłopoty z wykonywaniem poleconych mu prac domowych, to z pewnością warto zakupić dla niego taką tablicę. Po własnych dzieciach wiem, że to dość atrakcyjna forma i bardzo zachęca dzieci do działania. Super sposób na wyrobienie u dziecka systematyczności i odpowiedzialności za powierzone mu zadania.

Nikola B.

5/5
| 08-04-2020
Chyba w każdej rodzinie przychodzi moment, kiedy dziecko dopada zniechęcenie związane z obowiązkami domowymi. Przynajmniej u nas – a dzieci mamy piątkę – sprawdza się to zawsze w wieku 4-6 lat i schemat się powtarza. Lubię takie tablice, bo prościej przypomnieć dzieciom o zadaniach do wykonania, kiedy jest to podane w tak atrakcyjnej formie.

Gosia P.

5/5
| 01-04-2020
U nas na lodówce wiszą dwie tablice, dzieciaki chętnie wypełniają niewielkie obowiązki typu zaniesienie swoich ubrań do szafy czy posprzątanie zabawek, polecam.

Sylwia K.

5/5
| 26-03-2020
Magnetyczna tablica dobrego zachowania zdecydowanie ułatwiła mojemu synowi regularne wykonywanie obowiązków szkolnych oraz domowych. W każdy niedzielny wieczór wspólnie uzupełnialiśmy tablicę, codziennie przeprowadzaliśmy podsumowanie dnia, a po upływie tygodnia podliczaliśmy punkty. Nawet nie przypuszczałam, że taki sposób będzie tak bardzo motywować dziecko.

Zuzanna Z.

5/5
| 25-03-2020
Spośród podobnych pozycji na rynku bardoz atrakcyjna cenowo. Wcześniej wykonywaliśmy własne tablice na kartkach i przyczepialiśmy na magnesy, ale ta skusiła mnie ceną i teraz cała zabawa jest mniej pracochłonna.

Natalia C.

5/5
| 18-03-2020
Cenię niesamowicie wydawnictwo Alexander za dobrą jakość przy przystępnych cenach; hitem są u nas mozaiki, nawlekanka, tangram. Tablica zachowania to nie do końca zabawka, jednak cena nadal jest bardzo korzystna, a takiego czegoś szukaliśmy.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
2 Czerwiec, Wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
3 Czerwiec, Środa
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
3 Czerwiec, Środa
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
3 Czerwiec, Środa
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Paczkomaty
czas dostawy
2 Czerwiec, Wtorek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
2 Czerwiec, Wtorek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
Niedostępne

Produkty od Producenta:

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Ładowanie...