Xi
 » Książki  » Poradniki

Na czym polega prawdziwa bliskość w relacjach międzyludzkich? Na postawione w ten sposób pytanie odpowiada Agnieszka Kozak, a przy tym także podpowiada, jak zadbać o wyjątkową więź. "Mądra bliskość. Jak dbać o siebie i innych" to opowieść o uczuciach i spotkaniu z drugim człowiekiem, dzięki której można lepiej zrozumieć, na czym polegają miłość, przyjaźń oraz dobra rozmowa. Prawdziwa bliskość wymaga bowiem wspólnego wysiłku wszystkich stron, ale także akceptowania odrębności każdej z nich. Odkryj wspaniałe porady, dzięki którym zadbasz o dobrą wieź z bliską osobą!

O czym jest książka "Mądra bliskość. Jak dbać o siebie i innych"? Zobacz, jak zadbać o zdrowe relacje z bliskimi ludźmi!

Autorka podpowiada, jak dobrze porozumiewać się z innymi osobami. Razem z tym poradnikiem zadbasz o więź z bliskimi z poszanowaniem własnych i cudzych potrzeb oraz granic. Nie zapominaj, by myśląc o innych, mieć na uwadze także siebie! Agnieszka Kozak udowadnia, że łagodne i pełne wyrozumiałości relacje naprawdę są możliwe, gdy obie strony chcą dobrze się zrozumieć.

Zatroszcz się o innych, ale nie zapomnij o sobie! Dzięki temu poradnikowi przećwiczysz stawianie zdrowych granic w kontaktach społecznych lub w rodzinie. Pozwól, by drugi człowiek był sobą i nie oczekuj zbyt wiele! Prawdziwa więź powstaje wtedy, gdy między ludźmi nie brakuje wyrozumiałości, otwartości oraz empatii. Każdy jest co prawda inny, ale razem można tworzyć wspólną przestrzeń, w której każda osoba będzie czuła się dobrze.

"Mądra bliskość. Jak dbać o siebie i innych" - opinie

"Mądra bliskość. Jak dbać o siebie i innych" Agnieszki Kozak uczy wzajemnego zrozumienia, a znajdziesz tu wiele pięknych porad, dzięki którym codzienne życie z inną osobą stanie się lepsze. Ta książka przypomina, na czym naprawdę polega nawiązywanie bliskich relacji i co jest w nich najważniejsze. Autorka nie upomina oraz nie stawia prostych diagnoz, ale woli postawić na wyrozumiałość. To duchowa podróż do bogatego świata uczuć, którego zrozumienie umożliwia dobre życie nawet obok zupełnie innych ludzi, a jednak wciąż potrafiących być bardzo blisko.

Agnieszka Kozak jest psychoterapeutką, trenerką komunikacji opartej na empatii i autorką popularnych poradników psychologicznych. To również wykładowczyni Instytutu Psychologii KUL oraz twórczyni programów rozwojowych, korzystających z zasad porozumienia bez przemocy. Uważa, że słowa naprawdę mogą zmieniać świat, a czytelnikom pomaga w odważnym podejmowaniu codziennych wyzwań.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3431913
Ładowanie...