Xi

Lubię mówić materiały do terapii opóźnionego rozwoju mowy część 2

Cykl Lubię mówić to materiały do rozwoju nauki mowy i terapii opóźnionego rozwoju mowy. Opóźniony rozwój mowy dotyka kilku procent dzieci w wieku około przedszkolnym, cechuje się zazwyczaj brakiem nadawania mowy, przy jednoczesnych rozumieniu mowy innych osób. Dzieci z opóźnionym rozwojem mowy mają prawidłowo rozwinięty aparat mowy, potrafią wypowiadać głoski i sylaby, jednak nie umieją formułowaćCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Harmonia
 • Data premiery: 2019-03-29
 • Okładka: teczka
 • Liczba stron: 28
 • Wymiary: 30

Cykl Lubię mówić to materiały do rozwoju nauki mowy i terapii opóźnionego rozwoju mowy. Opóźniony rozwój mowy dotyka kilku procent dzieci w wieku około przedszkolnym, cechuje się zazwyczaj brakiem nadawania mowy, przy jednoczesnych rozumieniu mowy innych osób. Dzieci z opóźnionym rozwojem mowy mają prawidłowo rozwinięty aparat mowy, potrafią wypowiadać głoski i sylaby, jednak nie umieją formułować słów i zdań. 

"Lubię mówić. Materiały do terapii opóźnionego rozwoju mowy część 2" to publikacja, obejmująca ćwiczenia dla dzieci, które opanowały już umiejętność posługiwania się wyrazami dwusylabowymi, złożonymi z sylab otwartych oraz jednosylabowymi zakończonymi spółgłoską. Niniejsza książka zawiera materiał obejmujący wyrazy trzy- i czterosylabowe złożone z sylab otwartych (typu topola, malina, samoloty, telefony), oraz wyrazy dwu- i trzysylabowe zakończone sylabą zamkniętą (typu palec, osioł, kapitan, tulipan).

Materiał w książce to zarówno obrazki, pokazujące czynności, które dziecko będzie nazywać, używając zdań, zdjęcia, pokazujące rzeczowniki, które dziecko może prosto opisywać, karty pracy, które zawierają zadania, utrwalające słownictwo u dzieci. W książce są również krótkie opowiadania, dzięki którym dziecko opisuje widziany obrazek.

Publikacja przeznaczona jest zarówno dla specjalistów (logopedów, terapeutów czy nauczycieli), jak i dla rodziców, którzy chcą samodzielnie wspierać rozwój mowy swojego dziecka. Ponieważ jest przeznaczona dla małych dzieci, może się okazać, że część obrazków jest dla maluchów nieznana, dlatego książka ma również dodatkowy wymiar edukacyjny, związany z poznawaniem nowych słów i ich znaczeń.

"Lubię mówić. Materiały do terapii opóźnionego rozwoju mowy część 2" to 28 stron w teczce A4.

Książka została wydana przez wydawnictwo Harmonia, od ponad 28 lat z sukcesem działające na rynku publikacji edukacyjnych i terapeutycznych, posiadające bogatą ofertę specjalistyczną i różnorodne publikacje do kompleksowego i profesjonalnego przygotowania do pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, zarówno dla nauczycieli szkół i przedszkoli, terapeutów, logopedów i rodziców.  

Anna Tońska-Szyfelbein to neurologopedka, logopedka wczesnej interwencji oraz pedagożka, terapeutka. Jest autorką książek o tematyce logopedycznej i terapii dysleksji. Prowadzi diagnozę i terapię logopedyczną dla dzieci z różnymi zaburzeniami mowy i dysfunkcjami rozwoju, a także terapię pedagogiczną i terapię ręki oraz terapię dla dorosłych z afazją i dysartrią.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
867602
Tytuł
Lubię mówić materiały do terapii opóźnionego rozwoju mowy część 2
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
28
Data premiery
2019-03-29
Rok wydania
2019
Wymiary produktu [mm]
30
Okładka
teczka
Waga Produktu [kg]
0.57
Długość
300
Głębokość
210
Wysokość
15
Nasza cena
32,79 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
6 recenzji
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Jadwiga Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-31
  Lubię mówić materiały do terapii opóźnionego rozwoju mowy część 2 to pozycja, którą jak tylko zobaczyłam w księgarnia, to wiedziałam że musze mieć. Z zawodu specjalizuje sie w takich przypadkach, a każda dawka nowej wiedzy jest na wagę złota. Książka jest swietnie przygotowana, ciekawa, dobrze napisana i ma stosunkowa dobra cenę. Nie mam totalnie żadnych zastrzeżeń, wobec czego nie pozostaje mi nic innego jak polecić z całego serca.
 • Nina E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-21
  Książkę „Lubię mówić materiały do terapii opóźnionego rozwoju mowy część 2” kupiliśmy za rada naszej pani psycholog. I to był strzał w dziesiątkę, uzbroiliśmy sie w ogromną dawki wiedzy. Ćwiczenia sa ciekawe dla dziecka, interesujące takie połączenie zabawy z nauką, czyli połączenie idealnie. Cena jest doc wysoka, no ale warto - w końcu ktoś włożył ogrom pracy, swojego doświadczenia w napisanie tego.
 • Katarzyna J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-21
  Lubię mówić materiały do terapii opóźnionego rozwoju mowy część 2 - to usta have dla każdego rodzica, którego dziecko boryka sie z problemami z mową oraz dla każdego psychologa, specjalisty, logopedy. Niesamowite i nieocenione źródło wiedzy przekazane w prosty i zrozumiały sposób, łatwym językiem. Kupiłam za rada pozytywnych opinii jakie można znaleźć w internecie i nie żałuję. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 19. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 19. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 19. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 19. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 19. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 19. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 19. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 19. czerwca, środa
0,00 zł

Produkty od autora:


867602
Ładowanie...