Xi

Logopedyczny kwestionariusz obrazkowy

"Logopedyczny kwestionariusz obrazkowy" to publikacja zawierająca materiał obrazkowy do wymowy samogłosek i spółgłosek oraz do nazywania członków rodziny, czynności, zbiorów, kolorów, figur geometrycznych, liczebników, pojęć przeciwstawnych, przyimków, pór roku, pór dnia, a także historyjki obrazkowe dwu-, trzy-, czteroelementowe i obrazek do opowiadania.Jest to zestaw pomocny logopedom, rodzicom Czytaj więcej

 • Wydawnictwo: Impuls
 • Data premiery: 2020-07-03
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 68
 • Wymiary: 28

"Logopedyczny kwestionariusz obrazkowy" to publikacja zawierająca materiał obrazkowy do wymowy samogłosek i spółgłosek oraz do nazywania członków rodziny, czynności, zbiorów, kolorów, figur geometrycznych, liczebników, pojęć przeciwstawnych, przyimków, pór roku, pór dnia, a także historyjki obrazkowe dwu-, trzy-, czteroelementowe i obrazek do opowiadania.

Jest to zestaw pomocny logopedom, rodzicom i nauczycielom w ogólnej ocenie stanu mowy dziecka. Został opracowany w taki sposób, że można stosować go w zależności od potrzeb i własnej inwencji w pracy z dziećmi z różnymi zaburzeniami mowy. Tak już od lat robią autorki kwestionariusza - z powodzeniem wykorzystując go do sprawdzania wymowy głosek, umiejętności językowych czy zdolności komunikacyjnych dziecka.

"Logopedyczny kwestionariusz obrazkowy" składa się z następujących części: budowa zdań, pory roku, pory dnia, historyjki obrazkowe, historyjki dwuelementowe, historyjki trzyelementowe, historyjki czteroelementowe i zdania do obrazka „W parku". Do materiału obrazkowego są podane pytania, polecenia i odpowiedzi, które ułatwiają korzystanie z kart ćwiczeń.

Książka liczy sobie 68 stron, wydana jest w miękkiej oprawie. Obrazki są czytelne i nieskomplikowane, estetyczne. Książka została opublikowana została przez Oficynę Wydawniczą Impuls, wydawnictwo specjalizujące się w publikacjach z zakresu nauk społecznych, logopedii, pedagogiki, pedagogiki specjalnej, a także poradnikach dla rodziców i nauczycieli.

Autorkami "Logopedycznego kwestionariusza obrazkowego" są Grażyna Krzysztoszek (dyplomowana logopedka z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się diagnozą i terapią dzieci z różnymi zaburzeniami mowy, głównie: z opóźnionym rozwojem mowy, dyslalią, alalią, jąkaniem, rozszczepem podniebienia, współautorka 12 pozycji – materiałów utrwalających poprawną wymowę wszystkich spółgłosek) i Małgorzata Piszczek (dyplomowana logopedka, pracująca w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, przeprowadzająca badania logopedyczne w poradni i sondażowe na terenie przedszkoli), członkinie Towarzystwa Logopedycznego w Radomiu.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
940780
Tytuł
Logopedyczny kwestionariusz obrazkowy
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
68
Data premiery
2020-07-03
Rok wydania
2020
Wymiary produktu [mm]
28
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.2
Długość
293
Głębokość
210
Wysokość
3
Nasza cena
34,69 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Recenzje
4,3/5
6 recenzji
 • 5
  4
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Jagoda B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-12
  Bardzo fajna rzecz, jak widać nawet takie materiały można zrobić i merytorycznie, i ciekawie pod względem wizualnym. Estetyczne obrazki to strzał w dziesiątkę pod względem grupy wiekowej, dla której są przeznaczone, Ćwiczenia sąswietnie ułożone i dobrane, jestem przekonana, że przy systematycznej pracy dadzą dobre efekty. Polecam zainteresować się tą publikacją osobom związanym z logopedią i rodzicom.
 • Amelia P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-02
  Odkąd mamy ten kwestionariusz mój syn przekonał się do ćwiczeń buzi i języka, wcześniej miał swój 'zeszyt do jogopedii' z przedszkola i bardzo nie lubił do niego zaglądać w domu :) tu mamy ładne obrazki, ciekawe historyjki do ułożenia, możemy dobrze się bawić i maluch nawet nie zwraca uwagi na to, że tak naprawdę to nauka. Bardzo się cieszę że trafiliśmy na ten kwestionariusz i polecam go rodzicom wszystkich 'opornych' maluchów :)
 • Agnieszka M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-29
  Polecam. Bardzo ciekawa edukacyjna książka. Pomaga w nauce
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


940780
Ładowanie...