Logika praktyczna z elementami argumentacji prawniczej
Logika praktyczna z elementami argumentacji prawniczej z serii Warsztaty prawnicze to innowacyjny podręcznik, w którym zastosowano niespotykany wcześniej w publikacjach z tego zakresu podział treści na trzy części: język, argumentacja, argumentacja prawnicza, Podstawowym założeniem Autorów jest traktowanie logiki jako dyscypliny praktycznej. Celowo skupiają się na zagadnieniach z zakresu logiki nCzytaj więcej
- Wydawnictwo: C.H.Beck
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 256
- Wymiary: 278 x 213
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3651458
Tytuł
Logika praktyczna z elementami argumentacji prawniczej
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
256
Typ okładki
miękka
Wydanie
5
Rok wydania
2025
Wymiary
278 x 213
Waga
0.65 kg
Wysokość
213 mm
Długość
278 mm
Nasza cena
80,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Logika praktyczna z elementami argumentacji prawniczej” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









