Xi
 » Książki  » Kryminał, sensacja, thriller

Witaj w grze, która się rozpoczęła, ale jeszcze się nie rozkręciła...

Wydana przez SQN "Loba Negra. Czarna Wilczyca" Juana Gómeza-Jurado to druga część bestsellerowej hiszpańskiej serii kryminalnej, która wraz z 'Czerwoną królową" zawojowała rynek wydawniczy i szybko stała się jednym z najgłośniejszych tytułów na europejskiej scenie powieści kryminalnej i thrillerów, sprzedając się na całym świecie w milionach egzemplarzy. Po raz kolejny mamy do czynienia z ekscytującą zagadką kryminalną, znakomicie przedstawionymi bohaterami, wartką, emocjonującą fabułą oraz niespodziewanymi zwrotami akcji - a także fenomenalnym językiem, za pomocą którego autor opisuje rzeczywistość.

O czym jest książka "Loba Negra. Czarna Wilczyca"?

W książce "Loba Negra. Czarna Wilczyca" Juana Gómeza-Jurado wracamy do niekonwencjonalnej współpracy pomiędzy inspektorem Jonem Gutierrezem a Antonią Scott, funkcjonariuszką tajnej europejskiej organizacji, cieszącą się zasłużonym mianem najbardziej inteligentnego człowieka na świecie. Oto w malowniczej Marbelii w południowej Hiszpanii - w której za senną fasadą kryją się mafijne interesy, pranie brudnych pieniędzy i handel żywym towarem - zostaje zamordowany skarbnik rosyjskiej mafii, a jego żona Lola cudem uchodzi z życiem i znika w tajemniczych okolicznościach. Rozpoczyna się pościg za kobietą. Dlaczego jej osoba jest tak ważna dla całej sprawy? Kto pierwszy ją znajdzie? Zabójca, tajemnicza Czarna Wilczyca czy może Czerwona Królowa, której ponownie towarzyszy niezłomny inspektor? Jon, inspektor niemający wiele do stracenia, oraz zamknięta we własnym skomplikowanym świecie Antonia balansują na niebezpiecznej krawędzi przepaści, by odnaleźć ocalałą kobietę. Jest jeszcze ta trzecia, Czarna Wilczyca, szybka i groźna, która zdaje się być zawsze krok przed nimi...

"Loba Negra. Czarna Wilczyca" - opinie

Książka "Loba Negra. Czarna Wilczyca" stanowi powrót do znakomitej, nietuzinkowej serii kryminalnej zapoczątkowanej "Czerwoną królową". Dzieło Juana Gómeza-Jurado wypełnia mroczna, zagadkowa atmosfera, skomplikowana gangsterska intryga, drastyczne sceny przemocy, wartka akcja oraz genialny humor słowny i sytuacyjny, w którym szczególną rolę odgrywa język, jakim znakomicie operuje autor. Wewnętrzne przeżycia niejednoznacznych i charyzmatycznych bohaterów nadają powieści szczególny koloryt i głębię, a nieoczywiste prowadzenie całej fabuły sprawia, że od książki trudno się oderwać. Juan Gómez-Jurado udowadnia, że nie bez przyczyny uznawany jest za najlepszego autora thrillerów w Europie.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3375359
Ładowanie...