Literatura i polityczność
Studia łączące perspektywy badawcze literaturoznawstwa z historią idei politycznych, ukazujące różne przejawy polityczności literatury polskiej na przestrzeni ostatnich 250 lat, od czasów konfederacji barskiej do dziś. Zawierają one wszechstronną analizę twórczości i znaczenia autorów ? między innymi Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Zygmunta Krasińskiego, Henryka Sienkiewicza, Stefana ŻeroCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Ośrodek Myśli Politycznej
- Data premiery: 2020-12-12
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 488
- Wymiary: 196 x 128
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2964028
Tytuł
Literatura i polityczność
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
488
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2020-12-12
Rok wydania
2020
Wymiary
196 x 128
Waga
0.5 kg
Wysokość
125 mm
Długość
190 mm
Głębokość
120 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
25,69 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Literatura i polityczność” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









