- +5
Lisek. Pierwsze puzzle, 6 elementów
Seria Moje pierwsze puzzle została stworzona z myślą o dzieciach, które dopiero uczą się kojarzenia i dobierania wzajemnie pasujących elementów. Są to najprostsze do ułożenia puzzle stworzone z grubego, wytrzymałego kartonu wygodnie leżącego w dłoni najmniejszych.Zwierzątka takie jak żaba, pszczółka są dwuelementowe, pozostałe: trzy i czteroelementowe. Puzzle powinny być używane w miarę postępującCzytaj więcej
- Producent: Kukuryku
- Data premiery: 2011-08-12
- Okładka: etui kartonowe
- Liczba elementów: 2x2; 2x3; 2x4
- Wymiary: 240 x 150 x 40
więcej parametrów
Opis produktu
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
535359
Tytuł
Lisek. Pierwsze puzzle, 6 elementów
Producent
Liczba elementów
2x2; 2x3; 2x4
Wiek od (miesiące)
0
Liczba elementów zakres
Do 49
Typ okładki
etui kartonowe
Wymiary
240 x 150 x 40
Waga
0.28 kg
Wysokość
150 mm
Długość
4 mm
Głębokość
4 mm
Kraj pochodzenia
Polska
Kolor
wielokolorowy
Język
polski
Język oryginału
polski
Data premiery
2011-08-12
Rok wydania
2014
Szerokość
150 mm
Nasza cena
24,19 zł
Opinie i recenzje Lisek. Pierwsze puzzle, 6 elementów
5,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Ilona P. Klient niezweryfikowany2023-11-13Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










