Likwidatorzy Czarnobyla. Nieznane historie
Książka jest zapisem relacji ustnych tzw. likwidatorów Czarnobyla i ich rodzin. Przedstawia dramatyczne doświadczenia żołnierzy z republik bałtyckich związane z działaniami podejmowanymi w rejonie katastrofy w latach 1986-1988. Autor przybliża społeczność likwidatorów, warunki bytowe i życie codzienne w czarnobylskiej zonie. Kolejne rozdziały są wiernym odtworzeniem osobistych przeżyć, odczuć i prCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
- Data premiery: 2019-04-08
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 190
- Wymiary: 206 x 141
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
853496
Tytuł
Likwidatorzy Czarnobyla. Nieznane historie
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
190
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2019-04-08
Rok wydania
2019
Wymiary
206 x 141
Waga
0.27 kg
Wysokość
12 mm
Długość
205 mm
Głębokość
145 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
55,09 zł
Opinie i recenzje książki Likwidatorzy Czarnobyla. Nieznane historie
5,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









