Xi
 » Podręczniki szkolne  » Podręczniki do nauki języków  » Język angielski
Zeszyt ćwiczeń Life Vision Pre-Intermediate A2/B1 to innowacyjny, 6-częściowy kurs dla uczniów szkoły ponadpodstawowej, które umożliwiają odpowiednie dopasowanie poziomu nauczania do potrzeb grupy. Kurs rozwija kompetencje kluczowe i przygotowuje do matury 2023 na poziomach: podstawowym, rozszerzonym i dwujęzycznym.
Atuty kursu Life Vision:
Starannie wyrównany program nauczania czterech umiejętności.
Wsparcie egzaminacyjne: obejmuje wyraźnie oznaczone ćwiczenia egzaminacyjne w podręczniku i ukierunkowane lekcje umiejętności egzaminacyjnych.
Interaktywne lekcje Vision 360° przenoszą uczniów do ich rzeczywistych środowisk - rozwijają kompetencje cyfrowe i pozwalają na wspólną pracę nad projektem.
Przydzielanie i śledzenie pracy nad zadaniami domowymi i umożliwienie uczniom samodzielnego uczenia się - dzięki grywalizacji na Active Learning Kit.
Obszerne materiały dydaktyczne, w tym arkusze ćwiczeń z gramatyki, słownictwa i wideo.
Ćwiczenia “Mediation” rozwijające szereg kluczowych umiejętności językowych, takich jak interpretacja i streszczanie.
Dostosowanie testów do potrzeb klasy za pomocą generatora testów.
Dział iPack - gotowe do nauczania interaktywne lekcje.
Zadania typu “Think and Share” zachęcają uczniów do analitycznego myślenia, uzasadniania swoich odpowiedzi i kwestionowania innych opinii. Regularne zadania mediacyjne pozwalają uczniom ćwiczyć tę ważną umiejętność poprzez podsumowywanie, wyjaśnianie i tłumaczenie informacji.
Bogate funkcje wideo, w tym vlogi, filmy dokumentalne i animacje gramatyczne, idealnie odpowiadają wymaganiom dzisiejszych uczniów i natychmiast angażują ich w temat.
Syllabus oparty na Oxford English Learning Framework.
Sekcje Vocabulary Boosters, Grammar Booster i Grammar Reference pozwalają uczniom ćwiczyć umiejętności językowe i komunikacyjne, które są potrzebne do komunikowania się w środowisku anglojęzycznym.
Pomoc dla nauczycieli rozpoczynających pracę z Life Vision: samouczki wideo, dostęp do porad ekspertów, wskazówki dotyczące kluczowych zagadnień oraz metodologii.
Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3239571
Ładowanie...