Leszek Kołakowski i sceptyczna filozofia...
Książka Damiana Michałowskiego jest znakomita (). Jest to w jakimś sensie publikacja niezbędna, albowiem nie tylko wypełnia ona lukę w interpretacji twórczości Kołakowskiego w Polsce i pogłębia nasze rozumienie filozofa-króla, ale nade wszystko umieszcza Kołakowskiego w kontekście hermeneutycznym, a nie tylko dogmatycznym. Kołakowski uzyskuje tu należne mu miejsce obok Diltheya, Husserla, GadameraCzytaj więcej
- Wydawnictwo: TAiWPN Universitas Kraków
- Data premiery: 2026-04-21
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 244
- Wymiary: 207 x 147
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3749852
Tytuł
Leszek Kołakowski i sceptyczna filozofia...
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
244
Typ okładki
miękka
Data premiery
2026-04-21
Rok wydania
2026
Wymiary
207 x 147
Waga
0.31 kg
Wysokość
147 mm
Długość
207 mm
Szerokość
140 mm
Nasza cena
28,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Leszek Kołakowski i sceptyczna filozofia...” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









