Xi

Lęk i fobia. Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi

"Lęk i fobia. Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi" to przygotowane przez Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego uznanego poradnika dla osób zmagających się z zaburzeniami lękowymi. Autor - ceniony amerykański psychiatra Edmund J. Bourne - od ponad dwóch dekad specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych, fobii i zaburzeń związanych ze stresem, a jego książka uchodzi za jedno zCzytaj więcej

"Lęk i fobia. Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi" to przygotowane przez Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego uznanego poradnika dla osób zmagających się z zaburzeniami lękowymi. Autor - ceniony amerykański psychiatra Edmund J. Bourne - od ponad dwóch dekad specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych, fobii i zaburzeń związanych ze stresem, a jego książka uchodzi za jedno z najskuteczniejszych dostępnych narzędzi dostarczających niezbędną pomoc osobom cierpiących z powodu doświadczeń z lękiem. Podręcznik może okazać się cenny dla wszystkich, którzy chcą wspomóc swoje zdrowie psychiczne i odnaleźć niezbędną równowagę emocjonalną.

O czym jest książka "Lęk i fobia. Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi"?

"Lęk i fobia. Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi" Edmunda J. Bourne'a, w oparciu o dowody i najnowsze badania kliniczne, krok po kroku omawia skuteczne strategie leczenia takich schorzeń, jak agorafobia, lęk uogólniony, zespół stresu pourazowego i wielu innych zaburzeń lękowych. Czytelnicy poznają przyczyny ich występowania, dowiedzą się, jak korzystać z technik relaksacyjnych, aktywności fizycznych i sposobu odżywania się, czyli wszystkich niezbędnych narzędzi w redukowaniu lęku. Precyzyjne wskazówki, cały wachlarz strategii potrzebnych do pokonywania problemów z lękiem, arkusze ćwiczeń pozwalające wypracować indywidualny program skutecznego leczenia, sposoby zapobiegania nawrotom - wszystko to czyni z książki Bourne'a pozycję jedyną w swoim rodzaju.

"Lęk i fobia. Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi" - opinie

Książka "Lęk i fobia. Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi" to prawdziwe kompendium wiedzy na temat tego, jak wszechstronnie pomóc sobie z lękami i fobiami, które mogą w znacznym stopniu utrudnić codzienne funkcjonowanie. Autor proponuje wiele praktycznych i materiałów do indywidualnej psychoedukacji, która inspiruje do bycia bardziej uważnym na swoje myśli, emocje i zachowania. Materiał opracowany przez Edmunda J. Bourne'a sprawdzi się doskonale zarówno w pracy terapeutów i pedagogów, jak i osób, które samodzielnie chcą uwolnić się od lęku, napadów paniki i fobii. Nowe, zaktualizowane wydanie tego klasycznego podręcznika zostało wzbogacone o nowe informacje i rozdziały, najnowsze wyniki badań oraz arkusze ćwiczeń.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3347513
Tytuł
Lęk i fobia. Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi
Liczba stron
592
Data premiery
2023-03-23
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
247 x 171
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
1.01
Długość
170
Głębokość
240
Wysokość
171
Nasza cena
77,39 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Lęk i fobia. Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 17. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 17. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 17. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 17. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
0,00 zł
3347513
Ładowanie...