Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do LEGO

Kategorie

    • LEGO® Dots (8)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  LEGO® Dots

   (8 produktów)

  LEGO® DOTS. Duże pudełko. 41960

  93,99 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® DOTS. Megazestaw nalepek. 41957

  109,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Klocki LEGO Dots - dla małych artystów

  W tej kategorii znajdziesz ofertę wyjątkowych klocków LEGO Dots, przeznaczonych zwłaszcza dla wszystkich dzieci, które lubią kolorowe dekoracje i ozdoby. Dzięki prezentowanym pudełkom pokój dziecka nabierze nowych barw. Wystarczy wybrać najciekawsze pudełko, a później można zacząć dekorować bez końca. To znakomite ćwiczenie pomysłowości oraz wyobraźni! Z gotowych elementów tworzy się różne ozdoby, bransoletki, ramki oraz pojemniki, które prezentują wybraną tematykę. Mogą to być chociażby zwierzęta domowe lub kosmos. Dziecięca wyobraźnia potrafi być zaskakująca, a klocki LEGO Dots umożliwiają jej wyrażenie. Dzięki nim dzieci projektują ozdoby, a przy okazji ćwiczą spostrzegawczość. Elementy są dobrze dopasowane i mają bardzo uniwersalne zastosowanie. To znakomita lekcja rękodzieła, która rozpoczyna się już w najmłodszym wieku. Pudełka z losowymi dodatkami rozszerzają pudełko podstawowe. Dla wszystkich miłośników LEGO Dots każdy zestaw dodatkowy będzie prawdziwym skarbem!

  LEGO Dots dla początkujących i zaawansowanych twórców

  Z LEGO Dots twórczość nie ma końca! Dzięki zestawowi LEGO Dots Rozmaitości dziecko może dekorować wykonane dzieła na wiele nowych sposobów. Pudełko zapewni dodatkowe kolory i kształty, które połączycie z poprzednimi projektami według dowolnych pomysłów. Niezliczone wzory czekają na każdego małego artystę! Ponad tysiąc płytek łatwo wzbogaci przygotowane wcześniej rękodzieło. To niezwykle inspirujący zestaw LEGO, dzięki któremu dziecko może również wymieniać się płytkami z kolegami. Przy okazji pewnie zaprezentuje innym nowe dzieło. Dzięki niemu wzbogacicie grupowe projekty plastyczne, wykonywane z przyjaciółmi. Wspólne tworzenie twórczych wzorów to świetny pomysł na spotkanie ze znajomymi. Wszystkie elementy z dodatkowych pudełek spełniają wymagania producenta, więc dobrze pasują do innych zestawów LEGO Dots. Ponadto charakteryzują się legendarną już wytrzymałością klocków LEGO, które podczas testów są rzucane, podgrzewane oraz zgniatane, by dokładnie sprawdzić ich odporność na wszystkie uszkodzenia.

  LEGO Dots - ciekawa ozdoba biurka

  Wartość estetyczna produktów z tej kategorii to nie wszystko. Z zestawów LEGO Dots wykonacie wiele ciekawych i praktycznych ozdób na domowe biurko. Może to być pojemnik na długopisy lub ramka na obrazek. Uniwersalne projekty również są dobrym pomysłem. Wybierzcie pudełko z ulubionymi motywami, a następnie uzupełnijcie swoje dzieło! Twórczość małego artysty łatwo zmieni dotychczasową formę. Wystarczy połączyć wykorzystane elementy z nowym pudełkiem LEGO Dots, by przedmiot wyglądał inaczej. To nie tylko świetne ćwiczenie spostrzegawczości, pomysłowości oraz logicznego myślenia. Ponadto dziecko rozwija umiejętności manualne, dokładnie dopasowując lub odczepiając elementy o różnych kształtach. LEGO od lat słynie z promowania zamiłowania do techniki, a dzięki Dots pomaga również w ćwiczeniu umiejętności artystycznych. Jeżeli szukacie ciekawej ozdoby, która będzie ładna, praktyczna i dodatkowo rozwijająca, sprawdźcie kolorowe zestawy LEGO Dots.

  Ładowanie...